خانه / اجتماعی / مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان: اکیپ های تعمیرات و اتفاقات برق در سنندج افزایش می یابد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان: اکیپ های تعمیرات و اتفاقات برق در سنندج افزایش می یابد

سنندج- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان عنوان کرد: با افتتاح واحدهای عملیات و اتفاقات امور توزیع برق شمال و جنوب سنندج تعداد اکیپ های اتفاقات از ۴ به ۶ واحد افزایش پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی نجفیان بعدازظهر امروز چهارشنبه در مراسم افتتاح همزمان واحدهای عملیات و اتفاقات امورتوزیع برق شمال و جنوب سنندج و مرکز نظارت بر فعالیت های این شرکت، گفت:  این مرکز در راستای خدمات رسانی بهتر و سریع تر به شهروندان تفکیک و امروز افتتاح شد.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه روز به روز به آمار مشترکین برق شهر سنندج اضافه می شود و شاهد افزایش تراکم جمعیت و توسعه شهرهستیم  ضروری است که در کمترین زمان ممکن اکیپ های این شرکت در صورت وقوع اتفاقات برق در محل حاضر شوند.
وی یکی از فاکتورهای مهم و اساسی در راستای خدمت رسانی به مردم در این شرکت را بُعد فاصله خواند و اظهارداشت: هر چقدر فاصله مرکز عملیات و اتفاقات امور توزیع برق با محل حادثه کمتر باشد بی شک خدمات رسانی بهتر و سریع تر انجام می شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان ادامه داد: قبلا تنها یک واحد عملیات و اتفاقات به صورت مرکزی تمام سطح شهر سنندج را پوشش می داد واین موجب شده بود که در زمان هایی هم چون پیک ترافیک اکیپ های ما به موقع به محل حادثه نرسند.
نجفیان اضافه کرد: با توجه به مشکل مذکور تصمیم به تفکیک این واحد یکی در شمال و دیگری در جنوب شهر گرفتیم و تمامی این اقدامات در راستای جلب رضایت شهروندان انجام شده است.
وی با بیان اینکه در دیگر شهرستان های کردستان هم مراکز اتفاقات مستقراست، عنوان کرد: برای رفع مشکلات و اتفاقات حوزه برق روستایی هم ۳۳ مرکز روستایی در روستاهای مرکزی استان مستقر کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه رسالت اصلی شرکت برق خدمات رسانی بهتر به مردم است، گفت: امروزه با رشد روز افزون جمعیت و توسعه شهرها نیازمند افزایش اکیپ های تعمیرات و اتفاقات هستیم تا بدین گونه خاموشی را به صفر برسانیم و انرژی برق را به صورت استاندارد و مداوم در اختیار مردم قرار دهیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان عنوان کرد: با افتتاح این واحدها در سنندج ۱۲ نفر استخدام شدند و تعداد اکیپ ها را هم از چهار به ۶ واحد افزایش دادیم.

شناسهٔ خبر: ۳۸۵۶۳۳۳ – پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ – ۰۹:۳۶

شناسه خبر : 6517

این خبر رو هم ببینید

«سنندج» شهر آواها و نواها/ کردستان قطب موسیقی عرفانی

کردستان سرزمین آواها و نواها، عرفان و تصوف، با طبیعتی بکر و غنی‌ترین فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + دو =