خانه / اجتماعی / مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و صنایع ایران؛ حمایت از کردستان را در اولویت قرار می دهیم

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و صنایع ایران؛ حمایت از کردستان را در اولویت قرار می دهیم

هر چند کردستان نسبت به سایر واحدهای کشور وضعیت بدی ندارد اما قول می دهم به صورت همه جانبه از استان کردستان حمایت کنم

سنندج- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک ایران گفت: کمک کردن به استان کردستان در اولویت برنامه های شرکت شهرک های صنعتی و صنایع کوچک ایران قرار دارد.
سیدمحمدعلی سیدابریشمی در ادامه اظهار کرد: هر چند کردستان نسبت به سایر واحدهای کشور وضعیت بدی ندارد اما قول می دهم به صورت همه جانبه از استان کردستان حمایت کنم.
وی خاطرنشان کرد: شرکت شهرک ها و صنایع کوچک درآمدهزینه ای بوده و با درآمدهای کسب شده باید اقدامات لازم و توسعه ای را انجام داد.
دکتر ابریشمی یادآور شد: هر استانی یک شرکت شهرک های صنعتی دارد که مستقل است و باید تاز محل درآمدهای خود مصارف خود را تامین کند.
وی همچنین تصریح کرد: امسال دو برابر اعتبارات سال گذشته را به کردستان می دهیم اما باید خیلی از مشکلات را مرتفع کند.
دکتر ابریشمی بیان داشت: خدمات شرکت های شهرک های صنعتی برای صنعتگران بسیار مناسب بوده و باید تاز محل درآمدهای خود توسعه شهرک ها را در پیش گیرند.
وی با بیان اینکه بودجه های عمرانی بسیار ضعیف بوده و از محل آن مبلغ مختصری به شهرک های صنعتی اختصاص می یابد، افزود: بر اساس ماده ۱۵۸ قانون برنامه پنجم توسعه دولت مکلف است  امکانات زیر بنایی از قبیل آب، برق، گاز و اینترنت را تا واحدهای صنعتی تامین کند.
وی در پایان اظهار کرد: بانک ها هم با کمبود نقدینگی مواجه هستند اما با مذاکره و تعامل دکتر سیف با مدیر بانک مرکزی به دنبال راه حل تسهیلات بانکی هستیم.
 
 
کد مطلب: ۶۹۳۰۱  |  تاريخ: ۱۳۹۳/۶/۱۲  |  ساعت: ۱۸ : ۸

شناسه خبر : 8447

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − سیزده =