خانه / اقتصادی / مدیرعامل ولوو به ایران می‌آید

مدیرعامل ولوو به ایران می‌آید

مارتین لانتستد – مدیرعامل گروه ولوو – برای اولین بار به ایران می‌آید.

به گزارش ایسنا، کلاوس نیلسن – مدیرعامل ولوو تراکس – و برونو بلین – مدیرعامل رنوتراکس – در این سفر لانتستد را همراهی خواهند کرد.
 
لانتستد روز سه شنبه با هواپیمای شخصی به ایران می آید و سخنرانی در سومین همایش بین المللی صنعت خودرو، جلسه با مقام عالی وزارت صنعت، معدن و تجارت و افتتاح خط تولید کامل محصولات اروپایی سایپادیزل را در برنامه خود خواهد داشت.
 
تنهاپور – مدیرعامل سایپا دیزل – در این باره گفت: از ابتدای سال جاری تولید کامیون ولوو FH500 بصورت SKD (مونتاژ اولیه اتاق خودرو در سوئد) در این شرکت آغاز شده که قصد داریم از ابتدای سال آینده و در دوران پساتحریم، کامیون های جدید ولوو را بصورت مونتاژ کامل(CKD) تولید کنیم.
 
گفتنی است، مارتین لانتستد – مدیرعامل گروه ولوو – در سال ۱۹۶۷ در شهر ماریستاد سوئد به دنیا آمد. وی در سال ۱۹۹۲ به عنوان کارآموز وارد شرکت اسکانیا شد و تا سال ۲۰۱۲ در سمت های مختلف در این شرکت از جمله مدیر فروش، رییس گروه کامیون، مدیر تولید موتور اسکانیا و… فعالیت کرد که در این سال به عنوان مدیرعامل و مدیر ارشد اجرایی گروه اسکانیا منصوب شد.
مارتین لانتستد با موافقت هیئت مدیره گروه AB Volvo ، در اکتبر سال ۲۰۱۵ (مهرماه امسال) به عنوان مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی گروه Volvo انتخاب شد. از وی به عنوان مغز متفکر صنعت خودروسازی سوئد یاد می شود.

کد خبر: ۴۵۴۱۵۵

لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 1129

این خبر رو هم ببینید

استاندار آذربایجان‌غربی: تعدد دستگاه‌های تصمیم گیر در مرزها مانعی برای توسعه است

استاندار آذربایجان‌غربی با تاکید بر ضرورت توسعه پایانه‌های مرزی و مدیرت واحد در مرزهای استان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هجده =