خانه / اجتماعی / مدیرمرکز پژوهشی دانشگاه کردستان خبرداد: ارسال۴۲۰مقاله به ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب در کردستان

مدیرمرکز پژوهشی دانشگاه کردستان خبرداد: ارسال۴۲۰مقاله به ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب در کردستان

سنندج- مدیر مرکز پژوهشی علوم و مهندسی آب دانشگاه کردستان از ارسال ۴۲۰ مقاله به دبیرخانه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب دراین استان خبرداد.

پرویز فتحی  در گفت وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران از یکم اسفندماه امسال در تالار مولوی دانشگاه کردستان آغاز به کار می کند، گفت: فراخوان این کنفرانس از آبان‌ماه سال گذشته به روش های مختلفی هم چون پوستر، وب‌سایت، پیامک و ایمیل و حتی در قالب نامه‌هایی در تمامی مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی و سازمان‌های اجرایی کشور منتشر شد.
وی با بیان اینکه تا پایان مهلت قانونی اعلام شده ۴۲۰ مقاله به دبیرخانه این کنفرانس ارسال شد، عنوان کرد:۲۲۶ مقاله در این کنفرانس در قالب پوستر و ۱۲۴ مقاله هم در قالب سخنرانی ارائه می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مقالات برتر هم در نشریه علمی پژوهشی تحقیقات منابع آب ایران چاپ خواهد شد، بیان کرد: از اکثر مراکز دانشگاهی، تحقیقاتی، سازمان‌های اجرایی و شرکت‌های مهندسین مشاور درگیر در پروژه‌های آبی مقالاتی به دبیرخانه ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران ارسال شده است.
مدیر مرکز پژوهشی علوم و مهندسی آب دانشگاه کردستان عنوان کرد: داوری مقالات ارسالی به این کنفرانس توسط اعضای هیئت علمی مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی سراسر کشور انجام می شود.
 وی  اضافه کرد: ششمین کنفرانس ملی مدیریت منابع آب ایران به همت دانشگاه کردستان و انجمن علوم و مهندسی آب ایران و همکاری وزارت نیرو، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان حفاظت محیط زیست، استانداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، شرکت آب منطقه‌ای کردستان و آب منطقه‌ای کرمانشاه، یکم تا سوم اردیبهشت‌ماه امسال در دانشگاه کردستان برگزار می‌شود.
 

شناسهٔ خبر: ۳۶۰۱۶۰۷ – دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ – ۱۲:۰۱لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6743

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =