مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: بیش از ۲۰ هزار نفر روز میهمان در مراکز اقامتی کردستان پذیرش شدند

سنندج – مدیر کل آموزش و پرورش کردستان گفت: تاکنون بیش از ۲۰ هزار و ۸۱۸ نفر روز میهمان در مراکز اقامتی استان پذیرش و اسکان داده شدند.

از ابتدای فعالیت ستاد های اسکان استان تا کنون دو هزار و ۹۸۴ نفر میهمان در قالب ۷۰۶ خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان پذیرش و اسکان داده شدند.
وی عنوان کرد: تعداد مذکور شامل ۵۵۰ خانوار فرهنگی و ۱۵۶ خانوار غیر فرهنگی است که این تعداد هم شامل ۲۰ هزار و ۸۱۸ نفر روز میهمان هستند.
وی اظهارداشت: در نوروز ۹۶ تعداد ۱۷ مرکز پذیرش در سطح شهرستان ها و مناطق استان برای ارائه خدمات و تسهیلات سفر به میهمانان فرهنگی پیش بینی شده است که از این تعداد سه  مرکز در سنندج مستقر است.
مدیر کل آموزش و پرورش کردستان  بیان کرد:در نوروز ۹۶ تعداد ۲۳۸ مدرسه با دو هزار و ۲۷۴ کلاس و اتاق برای اسکان میهمانان فرهنگی مهیا شده است.
قربانی اضافه کرد: حدود ۶۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند.
گفتنی است، فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان از روز جمعه ۲۷ اسفند ماه ۹۵ آغاز شده است.

شناسهٔ خبر: 3938074 – جمعه ۴ فروردین ۱۳۹۶ – ۱۵:۵۸

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *