خانه / فرهنگی / مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: جشن برجام باید برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ثبت شود

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان: جشن برجام باید برای همیشه در تاریخ ایران اسلامی ثبت شود

سنندج- مدیرکل آموزش و پرورش کردستان عنوان کرد: جشن فرجام برجام یکی از افتخارات کشورمان است که باید در تاریخ آن را ثبت کرد.

به گزارش خبرنگارمهر، رشید قربانی امروز شنبه در مراسم نمادین جشن اقتدار ملی عزت اسلامی، ایران آباد که در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شد، گفت: جشن به فرجام رسیدن برجام نشان دهنده مقاومت ایران اسلامی در مقابل کشورهای قدرتمنددنیا است.
وی عنوان کرد: در طول تاریخ ایران اسلامی اقتدارهای بزرگی هم چون پیروزی انقلاب، جنگ تحمیلی، ملی شدن صنعت نفت و غیره نصیب کشورپهناورمان شده و به ثبت هم رسیده است.
وی اظهارداشت: جشن به فرجام رسیدن برجام هم یکی از افتخاراتی است که منجر به افزایش اقتدارکشورمان در دنیا شده و بنابراین باید در تاریخ ایران اسلامی ثبت شود.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان ادامه داد: این اقتدار بوجود آمده در نتیجه برجام نشانه عقلانیت بزرگان کشور و خرمندی ملت ایران است.
قربانی بیان کرد: دانش آموزان باید با عقلانیت و خرد و کسب تجربه از این حماسه ها در آینده و زمانی که سکاندار مسئولیت در عرصه های مختلف کشور می شوند، بهره‌ ببرند تا بتوانند به این شیوه ها مشکلات و تنگناها را رفع کنند.
در پایان این مراسم زنگ اقتدار ملی وعزت اسلامی توسط استاندار کردستان نواخته شد.

شناسهٔ خبر: ۳۰۳۱۴۴۰ – شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۴ – ۱۵:۲۹
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 4219

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 4 =