مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبرداد: اسکان بیش از ۳۸ هزار نفر روز مسافران نوروزی در کردستان

سنندج- مدیر کل آموزش و پرورش کردستان گفت: از ابتدای فعالیت مراکز پذیرش و اسکان مسافران نوروزی در استان، بیش از ۳۸ هزار و ۱۱۰ نفر روز میهمان در مراکز اقامتی این اداره کل دراستان پذیرش شدند

رشید قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر گفت: از ابتدای فعالیت ستاد های اسکان استان تا کنون دو هزار  و ۷۵۳ نفر میهمان در قالب ۶۲۳ خانوار در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان پذیرش و اسکان داده شده اند که این تعداد شامل ۳۸ هزار و ۱۱۰ نفر روز میهمان هستند.
وی با اشاره به اینکه در نوروز ۹۶ تعداد ۱۷ مرکز پذیرش در سطح شهرستان ها و مناطق استان برای ارائه خدمات و تسهیلات سفر به میهمانان فرهنگی پیش بینی شده است، عنوان کرد:  از این تعداد سه  مرکز در سنندج مستقر شده است.
وی بیان کرد: در نوروز ۹۶ تعداد ۲۳۸ مدرسه با دو هزار و ۲۷۴ کلاس و اتاق برای اسکان میهمانان فرهنگی مهیا شده است.
مدیرکل آموزش و پرورش کردستان اضافه کرد: حدود ۶۰۰ نفر به عنوان عوامل اجرایی در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان و مسافران نوروزی خدمات ارائه می دهند.
گفتنی است، فعالیت مراکز پذیرش و اسکان میهمانان نوروزی در مراکز اقامتی آموزش و پرورش کردستان از روز جمعه ۲۷ اسفند ماه ۹۵ آغاز شده است.

شناسهٔ خبر: 3939467 – یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶ – ۲۲:۰۸

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *