خانه / سیاسی / مدیرکل جدید سازمان اموال تملیکی کردستان معرفی شد

مدیرکل جدید سازمان اموال تملیکی کردستان معرفی شد

سنندج- طی مراسمی امروز شنبه که با حضور قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشور در سنندج برگزار، محمد الله مرادی به عنوان مدیر جدید سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کردستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، مراسم تقدیر و معارفه مدیرسازمان اموال تملیکی کردستان امروز شنبه با حضور قائم مقام سازمان اموال تملیکی کشور، استاندار کردستان و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد.
در این مراسم از زحمات چهارساله عبدالسلام کریمی با اهدای لوح سپاسی تقدیر و محمد الله مرادی به عنوان مدیر جدید سازمان اموال تملیکی استان معرفی شد.
عبدالسلام کریمی، مدیر اسبق سازمان اموال تملیکی کردستان در این مراسم گفت: در سال ۹۰ به صلاحدید استاندار اسبق استان قرار بود مدت چندماهی را مسئولیت سازمان اموال تملیکی استان را برعهده داشته باشم که مدت خدمتگزاریم در این سازمان چهار سال به طول انجامید.
وی رسالت این سازمان را جمع آوری و فروش کالاهای مکشوفه خواند و عنوان کرد: سازمان اموال تملیکی بنگاهی اقتصادی است و صرفا وظیفه آن تنها کسب درآمد و هزینه نیست بلکه رعایت قوانین و مقررات و تکریم ارباب رجوع و حفظ اموال دولت و حقوق ملت هم از رسالت های این سازمان به شمار می آید.
وی به کل فروش این سازمان در طول چهارسال مدیریت خود اشاره کرد و اظهارداشت: میزان فروش اموال توسط این سازمان دراستان از سال ۹۰ تاکنون ۳۲۰ میلیارریال بوده است.
کریمی با بیان اینکه هر سال شاهد افزایش میزان فروش اموال در استان بوده ایم، افزود: سال ۹۱ نسبت به ۹۰ رشد ۱۵۳ درصدی و سال ۹۳ نسبت به ۹۲  هم ۹۶  درصد  رشد فروش اموال داشته ایم.
وی ادامه داد: تعداد پروندهه های تشکیل شده در این چهار سال ۱۰ هزا رو ۵۰۰ فقره بوده که بیش از ۸۵ درصد آن تعیین تکلیف شدند.
مدیر اسبق سازمان اموال تملیکی کردستان با اشاره به اینکه افزایش فروش به معنای افزایش کشفیات کالاهای قاچاق است، گفت: افزایش قاچاق هم به معنای هجوم بیشتر دشمنان برای ضربه زدن به اقتصاد کشورما است.

شناسهٔ خبر: ۳۶۱۲۵۶۹ – شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۳:۲۰
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13389

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 14 =