خانه / اجتماعی / مدیرکل زندان‌های کردستان خبرداد: آزادی ۳۴ نفر زندانی جرائم غیرعمد در کردستان

مدیرکل زندان‌های کردستان خبرداد: آزادی ۳۴ نفر زندانی جرائم غیرعمد در کردستان

سنندج- مدیرکل زندان‌های کردستان از آزادی ۳۴ نفر زندانی جرائم غیرعمد طی سه ماهه اخیر در این استان خبرداد.

به گزارش خبرگزاری کُرد نور به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های کردستان، اسدالله گرجی زاده از آزادی بیش از ۳۴ نفر زندانی جرائم غیرعمد طی سه ماهه اخیر با استفاده تسهیلات ستاد دیه کردستان خبر داد و گفت: ۲۷ نفر از این جامعه آماری را محکومین مالی، ۴ نفر دیه و ۳ نفر را نیز با جرم مهریه بودند.
وی برگزاری جلسات هفتگی توسط اعضای این ستاد را در راستای کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد دانست و بیان کرد: ستاد دیه کردستان به صورت هفتگی و با برگزاری جلسات متعدد پرونده زندانیانی را که ناخواسته و به صورت غیرعمد مرتکب جرم شده اند را بررسی کرده و ضمن اولویت بندی آنها، زمینه بازگشت این قشر آسیب پذیر را به آغوش گرم خانواده هایشان فراهم می کند.
وی اعتماد مردم و خیرین را از سرمایه های ارزشمند و نقطه قوت این ستاد مردمی خواند و عنوان کرد: خوشبختانه اعضای تشکیل دهنده ستاد دیه کردستان را هنرمندان، چهره های خوشنام و نیکوکاران سطح شهر تشکیل می دهند که همین مهم موجب اعتماد سازی ستاد دیه استان در میان مردم شده است.
مدیرعامل ستاد دیه کردستان حضور چشمگیر و پرشور مردم در مراسم جشن گلریزان که همه ساله در ماه مبارک رمضان و با هدف آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد برگزار می شود نمودی از فرهنگ سازی کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد در استان است.
گرجی‌زاده اظهار داشت: همه ساله مردم خیر و نیک اندیش کردستانی با هر توان مالی و با زبان روزه در جشن گلریزان شرکت می نمایند و با کمک های خود موجبات شادی دلهای خانواده زندانیان جرائم غیر عمد در این ماه پرخیر و برکت را فراهم می کنند.

شناسه خبر : 7111

این خبر رو هم ببینید

انتخابات ١۴٠٠ آزمونی برای تولد دوباره شوراها/عبدالسلام معروفی

دستگیری ها، انحلال ها و بازداشت ها و از طرف دیگر مشکلات اقتصادی و اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 9 =