مدیرکل صدا و سیمای کردستان: بیستمین جشنواره تولیدات مراکز استانها در سنندج برگزار می شود

سنندج – مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای صدا و سیما در سنندج برگزار می شود.

روابط عمومی صدا و سیمای مرکز کردستان، ابوالقاسم امان اللهی در نشست معاونان صدا و سیمای مرکز کردستان و جمعی از مدیران و مسئولین برگزاری بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهای رسانه ملی، گفت: صدا و سیمای مرکز کردستان شهریور امسال، میزبان بیستمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانهاست.
وی افزود: میزبانی جشنواره بیستم تولیدات رادیویی و تلویزیونی یکی از مهمترین رویدادهای سالهای اخیر و فرصتی برای معرفی فرهنگ غنی کردستان است و در همین راستا انتظار می رود از تمامی ظرفیت های استان در این بخش بهره برداری شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان با بیان اینکه تاکنون جلسات هماهنگی و کمیته های متعددی در سنندج و تهران برای برگزاری مطلوب این جشنواره ملی برپا شده است، گفت: با توجه به  بیانات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگی بودن استان کردستان، باید زمینه برگزاری هرچه بهتر این جشنواره فراهم شود.
وی با اشاره به لزوم همکاری تمامی ادارات و سازمان های دولتی در استان کردستان برای برگزاری هر چه بهتر این جشنواره، یادآور شد: همکاری و تعامل بین بخشی و بهره برداری از ظرفیت ها و توانمندی های استان کردستان در راستای برگزاری جشنواره ای آبرومند یکی از نیازهای لازم و ضروری است و انتظار می رود شاهد عملی کردن این مهم باشیم.

شناسهٔ خبر: 3976948 – شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۵۶

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *