مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: ۲۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی در هفته تربیت بدنی برگزار می شود

سنندج – مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان از برگزاری ۲۰۰ برنامه فرهنگی و ورزشی همزمان با ایام هفته تربیت بدنی در این استان خبر داد.

حامد جولایی شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی برنامه های هفته تربیت بدنی استان کردستان، اظهار داشت: امسال با همکاری هیات های ورزشی و سازمان های مردم نهاد فعالیت های خوبی در ایام هفته تربیت بدنی در استان کردستان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه، روز ۲۶ مهرماه تا دوم آبان در سراسر کشور تحت عنوان هفته ورزش و تربیت بدنی نامگذاری شده است، افزود: همزمان با ایام این هفته برنامه های متنوعی در استان کردستان نیز برگزار می شود.
جولائی افزود: با توجه به برنامه ریزی های صورت گرفته امسال برنامه های فرهنگی و ورزشی در سطح استان کردستان در بخش آقایان و بانوان به همین مناسبت برگزار می شود و سعی شده است که توزیع این برنامه به شکلی عادلانه در سراسر استان اجرایی شود.
وی گفت: در برنامه های هفته تربیت بدنی امسال در استان کردستان سه پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج و مریوان با حضور مسئولین کشوری و استانی افتتاح و  به بهره برداری می رسد.
وی در ادامه به برگزاری مسابقات بین المللی در شهرستان سنندج اشاره کرد و گفت: در صورت مکاتبه نهایی فدراسیون کاراته رقابت های بین المللی سبک کیوکوشین با حضور کشورهای داخلی و خارجی برگزار می گردد.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اظهار کرد: در ۲۶ مهرماه روز نخست هفته تربیت بدنی مسئولین دستگاه ورزش و جوانان قهرمانان و پیشکسوتان استان کردستان با نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان نیز دیدار خواهند کرد.
وی بیان کرد: در راستای ابلاغ برنامه این هفته جلسه شورای اداری اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان با حضور روسای شهرستان های تابعه در اوایل هفته آینده برگزار می شود و کلیه برنامه های فرهنگی و ورزشی تدوین خواهد شد.
جولائی افزود: در برنامه های سال جاری همایش های ورزش صبجگاهی، پیاده روی خانوادگی، دو عمومی، کوه پیمائی و رقابت های مختلف ورزشی اعم از مسابقات استانی، چند جانبه و کشوری انجام می شود.
وی عنوان کرد: پیش بینی می شود با توجه برنامه ریزی های صورت گرفته در سال جاری حدود ۲۰۰ برنامه فرهنگی ورزشی در سطح استان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شود.

شناسهٔ خبر: 4103007 – سه‌شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ – ۰۸:۰۱

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *