خانه / فرهنگی / مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج: سازماندهی معلمان ناحیه یک سنندج الکترونیکی می شود

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج: سازماندهی معلمان ناحیه یک سنندج الکترونیکی می شود

سنندج – مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج گفت: امسال برای اولین بار سازماندهی معلمان ناحیه یک سنندج به صورت الکترونیکی انجام می شود.

سید فواد حسینی شامگاه شنبه در نشست مدیران ابتدایی آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، اظهار داشت: با توجه به درپیش بودن هفته معلم انتظار می رود که حرمت و جایگاه خاص معلمان در جامعه فرهنگ سازی و حفظ شود.
وی ادامه داد: برنامه ریزی های خوبی در ایام هفته معلم صورت گرفته است و انتظار می رود که بتوانیم با مشارکت خود معلمان شاهد برگزاری برنامه های خوب و متناسب با این ایام باشیم.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج، سازماندهی در سال تحصیلی ۹۷-۹۶  را الکترونیکی عنوان کرد و اظهار داشت: سازماندهی الکترونیکی راهکاری برای رفع دغدغه های فکری معلمان و اجرای عدالت و شفاف سازی ساماندهی است.
وی افزود: ساز و کار لازم برای سازماندهی الکترونیکی معلمان ناحیه یک سنندج صورت گرفته است و انتظار می رود که بتوانیم این مهم را برای اولین بار به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی کنیم.
وی در ادامه توصیه های لازم را خصوص برگزاری امتحانات هماهنگ و پایانی پایه ششم، زمانبندی دقیق برنامه های درسی کلاس ها، تداوم برنامه های آموزشی طبق زمان تعیین شده و جلوگیری از تعطیلی زود هنگام مدارس را به مدیران مدارس اعلام کرد.
دقت در ارزشیابی عملکرد همکاران شاغل در مدارس، بایگانی صحیح مستندات، ثبت نام به موقع دانش آموزان، مسائل و اسناد مالی، اجرای برنامه تعالی و تدبیر از دیگر مباحث مطرح شده از سوی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک سنندج بود.
در ابتدای این نشست مدیران مدارس ابتدایی ناحیه یک سنندج به بیان مشکلات و دغدغه های کاری خود پرداختند.

شناسهٔ خبر: ۳۹۶۵۵۶۶ – یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۰۹

شناسه خبر : 3963

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =