مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسرسنندج: ۱۶میلیاردریال برای ساماندهی یکی ازخیابان های نایسر اعتبارنیازاست

سنندج-مدیر شهرداری ناحیه منفصل شهری نایسر ازآغاز عملیات ساماندهی عریض ترین خیابان این ناحیه خبر دادوگفت: ساماندهی این خیابان به ۱۶ میلیارد ریال اعتبار نیازدارد.

عبدالله صالحی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه  یکی از خیابان های ناحیه منفصل شهری نایسر بواسطه نصب دکل های برق به خیابان دکل معروف است، گفت:این خیابان دارای ۸۰۰ متر طول و عرض ۴۰ متری است که در واقع  این خیابان عریض ترین خیابان  ناحیه منفصل شهری نایسر است.
وی عنوان کرد:  پس از بازدید شهردار و اعضاء شورای شهر از این خیابان برنامه ریزی  لازم برای رفع مشکلات و ساماندهی این خیابان در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.
صالحی افزود :  با  اجرای عملیات ساماندهی خیابان دکل  امکان دسترسی  آسان ساکنان این ناحیه به جاده پتروشیمی و همچین نیروگاه برق فراهم می شود.
وی از احداث بیش از ۷ هزار متر مربع فضای سبز در  طرح ساماندهی خیابان دکل خبر داد و گفت : اجرای ۱۶ هزار متر مربع آسفالت و همچین احداث ۴ هزار متر مربع جدول بصورت نهر و تک از جمله اقدامات در راستای ساماندهی این خیابان است.
صالحی بیان کرد : با توجه به  وسعت  زیاد ناحیه منصل شهری نایسر  برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات ترافیکی و ساماندهی معابر آن یکی از مهم ترین برنامه و اولویت های این شهرداری است.  
مدیر شهرداری ناحیه منصل شهری نایسر هزینه ساماندهی خیابان دکل را ۱۶ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت :از محل اعتبارات داخلی این خیابان ساماندهی می شود.
صالحی گفت: امیدواریم با اجرای طرح های  بهسازی و ترافیکی بتوانیم در جهت رفع برخی از مشکلات ناحیه منفصل شهری نایسر  اقدامات اساسی برداریم.
گفتنی است، ناحیه منفصل شهری نایسر حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت دارد.

شناسهٔ خبر: 3971974 – یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۴:۵۰

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *