مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج: سانس های ویژه سینما بهمن در سنندج/قیمت بلیط ها نصف می شود

سنندج – همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، سانس های ویژه پردیس سینمای بهمن سنندج برای نمایش فیلم های روز برقرار شد.

به مناسبت ماه مبارک رمضان ضمن برقراری سه سانس فوق العاده تا ساعت ۱۷:۳۰ فیلم های پردیس سینمایی بهمن سنندج به صورت نیم بهاء عرضه می شود .
مدیر امور سینمایی حوزه هنری انقلاب اسلامی کردستان گفت: به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و به منظور فراهم اوردن محیط مناسب برای روزه داران عزیز از سه شنبه ۹ خرداد ماه ۹۵ تا آخر ماه مبارک رمضان بلیت فیلم های اکران شده در پردیس سینمایی بهمن سنندج تا ساعت ۱۷:۳۰ به صورت نیم بهاء خواهد بود .
حیدر مرادی با اشاره به استقبال گسترده علاقه مندان از فیلم های اکران شده در این پردیس افزود: در سال ۱۳۹۵ توانستیم بیش از ۲۵۰ هزار نفر مخاطب را جذب نماییم و از لحاظ آماری مخاطب و فروش جزء سینماهای برتر کشور قرار گیریم .
وی گفت: امکانات مناسب صوتی و تصویری و اکران مناسب و همزمان فیلم های مطرح در کنار فیلم های هنر و تجربه، سینمای کودک و همچنین اکران ویژه فیلم های مطرح جهان در کنار سرویس دهی مناسب به مخاطبین، این پردیس را به عنوان یکی از پردیس های موفق و پر مخاطب کشور مطرح نموده است .
وی گفت: هم اکنون این پردیس با سه سالن سینمایی مجهز به بهترین امکانات و فضایی در خور شأن مردم فرهنگی و هنردوست سنندجی به عنوان مرکز اصلی فعالیت های فرهنگی وهنری در استان مشغول به فعالیت می باشد و با امکانات مناسبی که در آن در نظر گرفته شده است با عنایت ویژه  مسئولین استان و حمایت های بی دریغ مدیرعامل و همکاران مؤسسه تبلیغاتی بهمن سبز توانسته است بخش عظیمی از کمبود فضاهای فرهنگی را در استان پر نماید .
مرادی افزود: در راستای ارائه خدمات ارزنده تر به مخاطبین و به مناسبت ماه مبارک رمضان ازروز سه شنبه ۹ خرداد ماه سه سانس فوق العاده ۳:۰۰ ، ۳:۱۵ ، ۲۳:۳۰  در این سینما برقرار خواهد بود و علاقه مندان و  روزه داران می توانند در ایام ماه مبارک رمضان پس از نماز و افطار فیلم های برادرم خسرو، گشت ارشاد ۲،  نهنگ عنبر و دیگر فیلم های اکرانی را در این زمان ها در پردیس سینمایی بهمن سنندج به تماشا بنشینند .
وی با اشاره به فروش اینترنتی فیلم های سینمایی اکران شده در این پردیس گفت: مخاطبین عزیز می توانند با مراجعه به سایت www.cinematicket.org و انتخاب پردیس سینمایی بهمن سنندج از طریق اینترنت بلیت  فیلم های مورد نظر خود را در هر زمان که در نظر دارند با امکان انتخاب صندلی دریافت کنند.

شناسهٔ خبر: 3992609 – سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۴:۱۹

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *