مدیر کل روابط عمومی استانداری خواستار مشارکت روابط عمومی ها در اطلاع رسانی ستاد تسهیلات نوروزی در کردستان شد

با توجه به وظایف خطیر روابط عمومی های سازمان ها، ادارات و فرمانداری ها لذا  در امر اطلاع رسانی ستاد نوروزی نیز  روابط عمومی ها باید نقش پررنگی در برعهده گرفته و با تمام توان در این زمینه فعالیت کنند

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان گفت: روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان باید نقشی پررنگ در اطلاع رسانی جاذبه های گردشگری استان برای جذب گردشگران به استان داشته باشند.
 
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری؛ کوهسار دادور در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی استان کردستان با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به وظایف خطیر روابط عمومی های سازمان ها، ادارات و فرمانداری ها لذا  در امر اطلاع رسانی ستاد نوروزی نیز  روابط عمومی ها باید نقش پررنگی در برعهده گرفته و با تمام توان در این زمینه فعالیت کنند.
 
وی افزود: در این راستا باید با آسیب شناسی فعالیت های سالیان گذشته و بررسی نقاط ضعف و قوت به رفع آنها پرداخته و تلاش کنند تا خدمات مناسب تری در اختیار مسافران نوروزی قرار  گیرد.
 
دادور ایجاد انگیزه و رقابت سالم در بین روابط عمومی ها را بستر ساز  پیشبرد امورات آنها دانست و خواستار همکاری و ارتباط نزدیک تر  مدیران دستگاه های اجرایی با مسئولان روابط عمومی  در این زمینه شد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *