خانه / ورزشی / مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان: سمن سرا در کردستان راه اندازی می شود

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان: سمن سرا در کردستان راه اندازی می شود

سنندج – مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: با توجه به اهمیت سازمان های مردم نهاد و لزوم حمایت از آنها، سمن سرا در کردستان راه اندازی می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، حامد جولایی بعد از ظهر سه شنبه در دیدار معاون وزیر ورزش و جوانان با مدیران و مسولان سازمان های مردم نهاد استان کردستان، اظهار داشت: فعال سازی و حمایت سمن های مردم نهاد اولویت کاری اداره کل ورزش و جوانان در کردستان است.
وی افزود: حوزه جوانان باید به صورت تخصصی اداره شود و نباید این حوزه را به صورت سیاسی دید چرا که صدمات زیادی را به سازمان های مردم نهاد فعال می زند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان با انتقاد به ادغام حوزه ورزش و جوانان بیان کرد: متاسفانه با توجه به نحوه ادغام یک شبه این دو وزارت خانه در حال حاضر حوزه جوانان تحت‌ الشعاع حوزه ورزش قرار گرفته و نقش این حوزه کاملا کمرنگ و مدیریت آن نیز سخت شده است.
جولایی یاداور شد: نبود اعتبارات در حوزه جوانان در کردستان  مشکل جدی است و معاون امور جوانان با ۵۰ میلیون تومان نمی‌ تواند کاری متناسب با نیازهای این حوزه انجام دهد.
وی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر استاندار کردستان حامی سازمان های مردم نهاد است و در تمامی جلسات ستاد ساماندهی حضور دارد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: دستگاه‌ های مرتبط با امور جوانان در استان کردستان انتظار دارند تمام هزینه‌ ها را اداره کل ورزش و جوانان تأمین کند که این شدنی نیست و باید حامی سازمان های مردم نهاد باشند.
جولایی اظهار داشت: دامنه فعالیت اداره ورزش و جوانان زیاد است و اعتبار لازم را نیز در اختیار ندارد.
وی افزود: انتظار می رود با برنامه ریزی مناسب در این حوزه گام های ارزنده ای برداشته شود.

شناسهٔ خبر: ۳۶۵۵۵۵۵ – سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۲۱:۵۱لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10637

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =