مدیر کل کمیته امداد استان کردستان خبرداد: اعزام ۱۰۰۰ مددجوی کمیته امداد کردستان به اردوهای فرهنگی و تربیتی

سنندج-مدیر کل کمیته امداد کردستان ازاعزام هزار نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان به اردوهای فرهنگی، تربیتی و تفریحی خبرداد.

محمد رسول شیخی زاده امروز پنج شنبه در بازدید از اردوهای فرهنگی، تربیتی و تفریحی دختران و مادران تحت حمایت این نهاد در محل اردوگاه علی ابن ابی طالب(ع)  با بیان اینکه  شروع این اردوها برای ۱۲۰ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد انجام شده است، گفت: برنامه ریزی شده است تا پایان خرداد ماه سال جاری یک هزار نفر از دختران و مادران تحت حمایت این نهاد در این اردوها شرکت کنند.
وی عنوان کرد: در این اردوها که به مدت ۳ روز طول می کشد برنامه های فرهنگی، تربیتی و آموزشی برای مددجویان پیش بینی شده است که در قالب کلاس های آموزشی، برنامه های  زیارتی و تفریحی، مسابقات ورزشی و فرهنگی، کلاس های بهداشت فردی و مشاوره اجرا می شود.
وی بیان کرد:  متناسب با مسائل و مشکلات موجود در جامعه شاهد فعالیتهای حوزه فرهنگی این نهاد هستیم و اردوی های فرهنگی تربیتی خانواد ه های تحت حمایت زمینه استفاده از برنامه های تربیتی  و آموزشی را برای مددجویان فراهم کرده است.
مدیر کل کمیته امداد کردستان با بیان اینکه تعمیق باورهای دینی و اعتقادی مددجویان از اهداف برنامه های فرهنگی این نهاد است، گفت: هدف از آفرینش انسان رسیدن به کمال و سعادت است و با استفاده  فرصتی که در اختیار ما قرار گرفته است باید ره توشه ای برای آخرت فراهم کنیم.
شیخی زاده افزود: از دیگر اهداف برنامه های فرهنگی این نهاد،   آگاهی بخشی و جلوگیری از آسیب های اجتماعی و تحکیم نهاد خانواده و تقویت روابط بین اعضای خانواده است.
وی با اشاره به برنامه های آموزشی و تربیتی این نهاد اظهارداشت: تربیت صحیح در کنار آموزش و تحصیل منجر به خدمت به بشریت و مشارکت در کاهای خیرخواهانه خواهد شد.

شناسهٔ خبر: 3963610 – پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۳:۰۱

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *