مرجان گلچین:« من به بازیکنان فوتبال ملی کشورمان می گویم که دوستتان داریم و چشم امیدمان به پاهای شما است.خدا به همراهتان باشد.»

من به موفقیت تیم ملی کشورم در برزیل اعتقاد دارم و خوشحال هستم که می توانم از تیم ملی حمایت کنم.همین قدر که از میان 200 کشور توانسته ایم به جمع 32 تیم حاضر در جام جهانی برسیم خوشحال هستم

۱۳۹۳ شنبه ۳۱ خرداد ساعت 02:13
مرجان گلچین در گفت و گوی با خبرگزاری برنا برای تیم ملی فوتبال کشورمان ابراز امیدواری کرد و گفت:« من به بازیکنان فوتبال ملی کشورمان می گویم که دوستتان داریم و چشم امیدمان به پاهای شما است.خدا به همراهتان باشد.»
مرجان گلچین گفت:به نظر من ایرانی وطن دوست در هر صنف و حرفه ای که باشد به عنوان یک ایرانی به تیم ملی کشورش عشق می ورزد. از این رو هر ایرانی که به کشورش عشق می ورزد نسبت به افتخار آفرینی های کشورش بی تفاوت نخواهد بود. من در وهله اول به عنوان یک ایرانی نباید در مقابل رخداد های ملی کشورمان بی تفاوت باشیم.به عنوان یک هنرمند هم وظایفی دارم و باید مردم را به حمایت از تیم ملی فوتبال و دیگر رخداد های فرهنگی کشورم ترغیب کنم. بهر حال حب به وطن برای فرد فرد ما ایرانیان واقعی و راستین، یک اصل است.
این بازیگر تلویزیونی ادامه داد:من به موفقیت تیم ملی کشورم در برزیل اعتقاد دارم و خوشحال هستم که می توانم از تیم ملی حمایت کنم.همین قدر که از میان 200 کشور توانسته ایم به جمع 32 تیم حاضر در جام جهانی برسیم خوشحال هستم و به بچه های تیم ملی و مردم کشورم تبریک می گویم.به نظر من بازیکنان تیم ملی تلاششان را برای تداوم این موفقیت خواهند داشت.زیرا می دانند میلیون ها چشم عاشق، مشتاق موفقیت آنها در جام جهانی برزیل است. امیدوارم با دست پر به کشور بازگردند.
وی ادامه داد:مطمئن هستم که بازیکنان تیم ملی در دل مردم غوغایی به پا خواهند کرد.وظیفه ما به عنوان بازیگر و فوتبالیست های تیم ملی ایجاد شادی و نشاط در میان مردم است.از اینکه حال مردمم را خوب می بینم خوشحال هستم.مطمئن هستم که بازیکنان تیم ملی از اینکه حال مردم خوب است انرژی می گیرند.
گلچین افزود:حضور ایرانی هایی که به برزیل می روند و بازی را از نزدیک تماشا می کنند و تیم ملی را تشویق می کنند نیز بسیار مهم است.حتی اگر نگاه آشنا و تشویق از سوی هم زبانان نیز در این میان دیده شود می تواند به بچه های تیم ملی فوتبال کشورمان کمک کند.بی شک انرژی مثبت و دعاهای بسیاری که نتوانستند به برزیل بروند می تواند منجر به موفقیت تیم ملی کشورمان شود.مگر می شود این همه انرژی مثبت در کائنات بی تاثر باشد.
این بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون افزود:به نظر من حتی اگر بازیکنان تیم ملی کشورمان با وجود تلاش هایشان موفق هم نشوند کارشان ارزشمند است. من به بازیکنان فوتبال ملی کشورمان می گویم که دوستتان داریم و چشم امیدمان به پاهای شما است.خدا به همراهتان باشد.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *