خانه / فرهنگی / مردمی‌ترین جشنواره فیلم فجر در کردستان برگزار می‌شود  

مردمی‌ترین جشنواره فیلم فجر در کردستان برگزار می‌شود  

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان گفت: مردمی‌ترین جشنواره فیلم فجر کشور امسال در کردستان برگزار می‌شود
 

جلال قلعه‌شاخانی در نشست با اصحاب رسانه استان کردستان در سنندج با اشاره به برگزاری مردمی‌ترین جشنواره دهه فجر کشور در کردستان اظهار کرد: نمایش فیلم‌های تراز اول سینمای ایران در ۳۲ جشنواره بین‌المللی فیلم فجر استان کردستان در ایام دهه مبارک فجر یاد و خاطره سال‌های پیروزی انقلاب را برای مردم این دیار زنده خواهد کرد.
وی گفت: جشنواره فیلم فجر امسال با اکران فیلم‌های جذاب و دیدنی شور و نشاط وصف ناپذیری در میان مردم ایجاد خواهد کرد و این امر ناشی از علاقه وافر مردم این دیار به رسانه سینما و هنر هفتم است.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان تصریح کرد: به منظور حمایت از همه اقشار مردم به ویژه دانشجویان و دانش آموزان بلیت‌های جشنواره امسال در استان کردستان با تخفیف ۴۰ درصدی به فروش خواهد رسید.
وی گفت: قیمت بلیط جشنواره امسال در استان کردستان ۳ هزار تومان و برای دانشجویان و دانش آموزان ۲ هزار تومان تعیین شده است، اعضای صندوق حمایت از نویسندگان، روزنامه نگاران، و هنرمندان استان، همچنین هنرمندان حوزه فیلم سازی استان نیز از بلیط های ۲ هزار تومانی بهره خواهند برد.
قلعه شاخانی افزود: سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان کردستان امسال با همکاری استانداری، حوزه هنری و انجمن سینما جوان به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان برگزار می‌شود.
وی گفت: در مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره علاوه بر حضور تعدادی از کارگردانان و بازیگران مشهور سینمای ایران از هنرمندان عرصه سینمای کردستان نیز تجلیل خواهد شد.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان افزود: به منظور بهره‌برداری فیلم‌سازان و هنرمندان هنر هفتم استان کردستان، تمهیداتی برای دیدن کلیه فیلم‌های این جشنواره به صورت ویژه دیده شده است.
وی تاکید کرد: همه هم و غم اعضای ستاد اجرایی جشنواره فیلم فجر در کردستان برگزاری باشکوه و حضور کلیه فیلم‌های بخش مسابقه در استان کردستان است.
 

شناسه خبر : 10377

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 20 =