خانه / اجتماعی / مردم نشان دادند خواهان دولت و شورایی خادم و متعهد به ارزش‌های انقلاب هستند

مردم نشان دادند خواهان دولت و شورایی خادم و متعهد به ارزش‌های انقلاب هستند

منتخب مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر سنندج عنوان کرد: مردم در این انتخابات نشان دادند خواهان دولت و شورایی خادم، ظلم‌ستیز، عدالت‌طلب و متعهد به ارزش‌های انقلاب هستند.

مردم نشان دادند خواهان دولت و شورایی خادم و متعهد به ارزش‌های انقلاب هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، فرهاد میمنت‌آبادی در همایش بزرگ مردمی حماسه حضور در سنندج اظهار داشت: انتخابات  ریاست جمهوری و شوراهای شهر ۱۴۰۰ یک انتخاباتی تاریخی و به یادماندنی برای همه ملت‌های جهان بویژه ملت ایران است.

وی ضمن تقدیر از حضور و مشارکت همه مردم و مسولان در برگزاری انتخابات اظهار کرد: مردم با انتخاب اصلح کسوت ریاست جمهوری را به دوش یکی از خادمان امام رضا(ع) سپردند.

میمنت‌آبادی یادآور شد: نتیجه انتخابات نشان داد، مردم ایران خواهان دولت و مسوولین و شورایی خادم، ظلم‌ستیز، عدالت‌طلب، آزاده و پایبند به ارزش‌های انقلاب هستند.

وی تاکید کرد: منتخب مردم چه رئیس جمهور، چه شورای شهر و نماینده مجلس موظف است تکلیف خود در قبال مردم و کشور را ادا کند.

این عضو منتخب شورای شهر سنندج اظهار کرد: سوابق خدمتگذاری منتخبین مردم نشان می‌دهد پایبند به سه اصل و رکن اساسی نظام جمهوری اسلامی و آرمان‌هایی هستند که کشور برای آنها هزینه زیادی کرده است.

وی تاکید کرد: من به عنوان منتخب مردم و به نمایندگی از تمام منتخبین شورای شهر با مردم سنندج عهدو پیمان می‌بندم و وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام می‌کنم.

میمنت‌آبادی افزود: در طول چهار سال دوره عضویت در شورای شهر در جهت تحقق مطالبات مردم و رفع مشکلات این شهر از هیچ تلاشی دریغ نخواهم کرد.

وی اعتماد و انتخاب خود به عضویت شوراهای شهر از سوی مردم به مثابه شرف و حیثیت دانست و گفت: این ارزش گرانبها در قلب و ضمیر من پایدار خواهد ماند و به عنوان عنصری مقتدر در راستای رفع مشکلات به پیش خواهیم برد.

اجازه نمی‌دهیم شهرداری حیات خلوت احزاب سیاسی شود

یکی دیگر از منتخبین شورای دور ششم شهر سنندج نیز در این مراسم اظهار داشت: علی‌رغم همه توطئه‌های دشمنان و مشکلات عدیده، مردم پای صندوق‌های رأی حاضر شدند و در انتخابات اخیر بار دیگر وفاداریشان را به نظام ثابت کردند.

فرزاد زارعی عنوان کرد: شهرداری و شورای شهر آئینه نظام هستند و بنده معتقدم که تصمیمات شهرداری و شورای شهر نقش بسزایی در زندگی شهروندان داشته و انتخاب درست و پیشبرد اهداف، منجر به رضایتمندی مردم از نظام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ‌گاه از احقاق حق مردم کوتاهی نخواهم کرد، تصریح کرد: بنده معتقدم ارزش پولی که در شهرداری هزینه می‌شود بالاتر از بیت‌المال بوده چراکه از جیب شهروندان از طریق مختلف همچون دریافت عوارض برداشته می‌شود.

زارعی با بیان اینکه هدف و رویکرد اعضای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سنندج اتحاد و مشورت دسته جمعی است، تصریح کرد: اجازه نمی‌دهیم شهرداری حیات خلوت احزاب سیاسی شود و وظیفه نظارت بر عملکرد شهرداری را به خوبی اجرایی می‌کنیم.

این عضو منتخب شورای شهر سنندج اذعان داشت: در آینده‌ای نزدیک شهرداری متعهد و متخصص برای سنندج انتخاب می‌کنیم و از ضرر و زیان به مردم جلوگیری خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: یقیناً مطالبات مردم شهر سنندج را از مسئولان کشوری و استانی پیگیری کرده تا در دولت آینده سهمی داشته باشیم.

کاهش مشارکت نتیجه ناکارآمدی دولت فعلی است

سیدانور رشیدی دیگر عضو منتخب شورای شهر سنندج هم در سخنانی ضمن تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات و هیات‌های اجرایی و نظارت انتخابات، نیروی انسانی را مانند سرمایه‌ها و ذخایر معدنی طلا و نقره دانست و افزود: طبق فرمایش پیامبر اکرم (ص) تمام انسان‌ها مانند معادن طلا و نقره ارزشمند هستند.

وی اظهار کرد: در این راستا باید قدردان این معادن و سرمایه های ارزشمند انسانی باشیم.

این منتخب مردم در شورای ششم شهر سنندج خواستار عنایت ویژه به جایگاه جوانان استان و پررنگ شدن نقش آنها در حوزه هیات دولت و سازمان‌ها شد.

وی با اشاره به اینکه در دولت فعلی قوم کرد مورد جفای زیادی قرار گرفتند، از رییس جمهور جدید خواستار عنایت ویژه به مردم استان کردستان و قوم کرد شد.

رشیدی با اشاره به شرایط کرونایی حاکم بر جامعه و ناکارآمدی دولت قبلی منجر به کاهش حضور مردم شده بود خواستار خدمات‌رسانی به ملت ایران بویژه مردم استان و  حفظ و صیانت از تک‌تک آرای مردم شد.

وی یادآور شد: هیات دولت و کابینه جدید باید مطالبات قوم کرد و اهل تسنن را در چهار سال آینده محقق کند نه اینکه شعارهای عوام فریبانه دولت های قبلی تکرار شود.

عضو شورای اسلامی شهر سنندج خطاب هب رئیس جمهور جدید گفت: مادامی در کنار شما هستیم که به دور از سیاست‌زدگی در کنار مردم باشید و از این مردم حمایت کنید.

وی عملکرد و برنامه‌های قوه قضاییه را در مبارزه با فساد بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: در راستای منویات مقام معظم رهبری و به دور از هر گونه سیاست‌زدگی در راستای رونق و توسعه همه جانبه  و اشتغالزایی استان گام بردارید.

به گزارش خبرگزاری فارس، ۷ عضو منتخب شورای ششم شهر سنندج از لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان کردستان هستند.

شناسه خبر : 24817

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به عملکرد رئیس جمهوری در یک سال گذشته/دکتر شبان شهیدی مؤدب

البته در هرگونه ارزیابی عملکرد رئیس‌ ‌جمهوری، شرایط متعددی را باید در نظر گرفت؛ از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هشت =