مردم وعده های دروغین استخدام از سوی کاندیداهای شورا را گزارش دهند

سنندج – شهردار سنندج گفت: مردم در صورتی که با وعده های دروغین استخدام از سوی کاندیداهای شورای شهر مواجه شدند آن را گزارش دهند تا از سوی مراجع قانونی پیگیری شود.

به گزارش خبرنگار  مهر، منوچهر فخری شامگاه سه شنبه در جلسه علنی شورای اسلامی شهر سنندج که در سالن اجلاس شورا برگزار شد، گفت: هر کاندیدایی که قبل از انتخابات وعده های دروغین به مردم می دهد عوام فریبی کرده و مرتکب جرم شده است.
وی افزود: شهرداری سنندج تحت هیچ شرایطی استخدامی ندارد و حتی این مسئله را نیز بنده در ابتدای شروع فعالیت خود به صورت رسمی اعلام کردم و امروز نیز این روند همچنان ادامه دارد.
شهردار سنندج اظهار داشت: هر کسی که با نام کاندیدا یا  از کارکنان شهرداری از طرف ما قول استخدام بدهد، از طریق مراجع قضایی از سوی شکایت می شود و بر اساس قانون با وی برخورد خواهد شد.
فخری گفت: اگر استخدامی وجود داشت یک سال قبل اعلام می شد نه اکنون که نزدیک انتخابات است تعدادی از افراد با چنین وعده های برای جمع آوری رای از مردم سوء استفاده می کنند.
وی افزود: بنده سخنگوی شهرداری نیز هستم و هیچ یک از اعضای شورای شهر کنونی هم نمی توانند از طرف من صحبت و حتی قولی به مردم بدهند.
شهردار سنندج اظهار داشت: شهرداری بی طرفی خود را از کاندیدا های حاضر در شورا و کاندیدا های جدید اعلام می کند و اگر فردی نیز از سوی مقام های قضای و اطلاعاتی تایید صلاحیت و با رای مردم انتخاب شوند شهرداری نیز از آنها تمکین می کند.
وی خواستار گزارش مردم به شهرداری شد و گفت: مردم در صورتی که با چنین وعده های از سوی کاندیدا ها مواجه شدند در اسرع وقت آن را با شهرداری در میان بگذارند تا این قضیه پیگیری شود.

شناسهٔ خبر: 3944734 – چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ – ۰۸:۲۶

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *