خانه / سیاسی / مسئولین دانشگاه علوم پزشکی پاسخگو باشند/گزارش مردمی مشکلات اتوماسیون نوبت‎دهی اینترنتی بیمارستان‎های بعثت و توحید سنندج

مسئولین دانشگاه علوم پزشکی پاسخگو باشند/گزارش مردمی مشکلات اتوماسیون نوبت‎دهی اینترنتی بیمارستان‎های بعثت و توحید سنندج

علی‎رغم راه‎اندازی اتوماسیون نوبت‎دهی اینترنتی بیمارستان‎های بعثت و توحید سنندج، شهروندان کماکان در رزرو نوبت در این سامانه مشکل دارند.

به گزارش خبرنگار نوای آبیدر، پس از گذشت بیش از ۲ ماه از انتشار خبر راه‎اندازی اتوماسیون نوبت‎دهی اینترنتی در بیمارستان‎های بعثت و توحید سنندج در سایت نوای آبیدر، اکنون این خبر با استقبال بی‎سابقه شهروندان سنندجی مواجه شده و البته اکثرا از مشکلات این سامانه سخن به میان آورده‎اند.
سایت نوای آبیدر نیز بر اساس رسالت خود مبنی بر حل مشکلات مردم در گزارشی نحوه کار با این سامانه و رزرو نوبت را برای همشهریان توضیح داد، اما از آنچه نظرات شهروندان برمی‎آید، این سامانه کماکان با مشکلات متعددی مواجه است.
بسیاری از شهروندان سنندجی با مراجعه به سایت http://darmangah.muk.ac.ir/ اقدام به ثبت نوبت پزشک و بیمارستان مورد نظر کرده‎اند که عمده گلایه‎های آنان نبود نام برخی از پزشک‎ها در لیست نوبت‎ دهی است.
سایت نوای آبیدر نیز با مراجعه به سایت مذکور و بررسی موضوع، نبود پزشک متخصص برخی از بیماری‎ها در درمانگاه‎ها و بیمارستان‎ها را تایید می‎کند که لازم است مسئولین دانشگاه علوم پزشکی در این رابطه توضیحات لازم و کامل را اریه داده تا شهروندان بتوانند از این سامانه نهایت استفاده را ببرند.
یکی از ضعف‎های بزرگ این سایت نبود بخش راهنمای ثبت نام است که در هر وب‎سایت خدماتی که روزانه بخش عظیمی از شهروندان به آن مراجعه می‎کنند الزامی است.
همچنین مسئولین دانشگاه توضیح بدهند که افرادی که به اینترنت دسترسی نداشته و یا سواد و دانش کافی برای ثبت نوبت در این سامانه را ندارند، چه راهکاری برای آنان پیشنهاد می‎شود؟کد خبر : ۲۹۹۰لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13887

این خبر رو هم ببینید

جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با فیلمی از مبازره زنان کُرد علیه داعش آغاز می شود

نخستین دوره جشنواره فیلم کُردی «مسکو» با اکران فیلم‌ سینمایی «دختران خورشید» به کارگردانی «اِوا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =