مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان: پیروزی ایران درهشت سال دفاع مقدس بدون رهبری امام محقق نمی شد

سنندج- مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت:پیروزی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس بدون رهبری امام راحل میسر نمی شد.

روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، حجت السلام علی دوستی نژاد در مراسم گرامیداشت  یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس  که با حضور سردار فلاح، مدیران و مسولان استان و شهرستان سنندج در روستای نگل برگزار شد، گفت: جایگاه و شأن شهدا بنا بر فرموده پیامبر اکرم (ص) از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید در راستای حفظ حرمت این جایگاه به عنوان یک تعهد اقدام شود.
وی  عنوان کرد: تقارن ماه محرم، هفته امر به معروف و نهی از منکر با گرامیداشت ایام دفاع مقدس به ما نشان می دهد که در کنار عمل به تعهدات اسلامی باید انجام امر به معروف و نهی از منکر را به عنوان یک اولویت در همه مراحل زندگیمان انجام دهیم و همچنان که در ۸ سال دفاع مقدس پیروز میدان شدیم در این راستانیز پیروزباشیم.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: هرسال با بهتر برگزارکردن ایام سوگواری سالار شهیدان به دشمنان اسلام نشان دادیم که ملت ایران هنوز بر اعتقاداتشان پایبندند و هیچ زمانی از حمایت اعتقاداتمان دست بر نخواهند داشت.
وی با اشاره به اینکه قیام امام حسین (ع) روز به روز پررنگتر می شود، اظهار داشت:امام حسین (ع) علاوه بر شهادت از دست دادن سر مبارک خود و یارانش، خانواده اش را به اسارت بردند و این نشان می دهد که دشمنان اسلام از گذشته نسبت به صحابه پیامبر احساس ترس داشتند.
وی بیان کرد : امام راحل در راستای تشخیص بجا و ارزشمند این مهم همواره بر انجام این فلسفه تاکید کردندو فرمودند باید فلسفه امر به معروف ونهی را در هر زمان و مکان از زندگیمان اجرا کنیم.
حجت السلام علی دوستی نژاد افزود:آنچه امروز به عنوان یک ارزش مطرح است احترام به جایگاه و منزلت شهدا در راس آن امام شهدا است که با مبارزه با دشمنان اسلام ارزش و جایگاه اسلام را حفظ کردند.
وی با اشاره به مبارزه امام حسین (ع) در برابر دشمنان اسلام و حقیقت یاداورشد: واقعه کربلا از همان زمان کودکی حسن و حسین بر ایشان آشکار بود چنان که هر بار با دیدن آنها گردن حسین  را می بوسیدند و این همان حقیقت اسلام است که از هر حق و حقیقتی اطلاع دارد.
وی اظهار داشت:هر جامعه ایی که از وجود رهبری عادل بهرمند باشد قانون خداوند و پیامبر اکرم (ص) اجرا می شود و این جامعه از گزند دشمنان نیز مصون است و بی شک ایران اسلام با بهرمندی از امام راحل (ره)  ورهبر معظم انقلاب اسلامی از این ویژگی برخوردار است.
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان با تاکید بر اینکه امروز ایران اسلامی با رهبری مقام معظم رهبری که به تعبیر بسیاری از سردمداران سیاسی کشورهای دیگر نخبه سیاسی است و حضور سپاه پاسداران و سربازانی چون حججی دست دخالت ها و حتی اظهار نظر در باره کشورمان را قطع خواهیم کرد.
به گفته وی، وحدت، مودت و همدلی با بصیرت افزایی  عامل مهم پیروزی ایران اسلامی درهمه شرایط است. دوستی نژاد گفت:جدا طلبانی که دست نشانده اسرائیل و آمریکا هستند بدانند ما اجازه نخواهیم داد یهودیانی که پیامبر اسلام (ص) نیز مسلمانان را از همکاری با آنهامنع کرد در منطقه اظهار وجود کنند.
در پایان این مراسم از خانواده شهید سرافراز  محمد امین رحمانی تجلیل به عمل آمد.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *