خانه / فرهنگی / مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه کردستان: الگوگرفتن از بزرگان دینی باعث سلامت و سعادت جامعه می شود

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه کردستان: الگوگرفتن از بزرگان دینی باعث سلامت و سعادت جامعه می شود

سنندج – مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه کردستان گفت: الگو گرفتن از بزرگان دینی باعث افزایش سلامت و سعادت جامعه در تمامی حوزه ها می شود.

آیت الله محمد شیخ الاسلامی شامگاه یکشنبه در جشنواره امام رضا از نگاه اهل سنت که در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد، گفت: حضور شما امامان و روحانیون در این مجلس را مغتنم می شماریم و امید است فرصتی داشته باشید تا در مراسم های دانشگاه حضور به هم رسانید.
نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان اظهار داشت: شما روحانیون به عنوان یک فرد دینی همیشه مجالس را با کلام هایتان معطر می کنید و دانشجویان نیز به جز درس نیز به صحبت های ارشادی شما نیازمندند.
وی افزود: از ابتدای تولد بشر تا ختم زندگی انسان به حضور و کلام های شما نیازمند هستند و امید است که فاصله هایی که اکنون وجود دارد پر شود.
آیت الله شیخ الاسلامی با بیان اینکه در صورتی که امام رضا در مشهد، حضرت معصومه در قم و هاجر خاتون در سنندج نمی بود چه اتفاقی می افتاد، گفت: اگر دوران طاغوت ادامه پیدا می کرد کانون های گرم خانواده از بین می رفت و غیرت موجود در جامعه نیز وجود نداشت.
نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان عنوان کرد: ائمه و منصوبین به ائمه باعث شدند که حجب و حیا در جامعه ماندگار و کانون گرم خانواده و غیرت در جامعه از بین نرود و حتی بیشتر نیز بشود.

شناسهٔ خبر: ۳۹۶۶۲۶۰ – دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۲۶

شناسه خبر : 3961

این خبر رو هم ببینید

سروده‌های شعرای کُرد، مصداق ارادت اهل سنت به امام مهربانی‌ها

 هنر و ادبیات از عرصه‌های عمده ظهور و تجلی اعتقادات و باورهای دینی، مذهبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − پنج =