خانه / ورزشی / مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کردستان برگزار می‌شود  

مسابقات قهرمانی کاراته بانوان کردستان برگزار می‌شود  

رئیس هیئت کاراته کردستان از برگزاری مسابقات کاراته بانوان قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در روز چهارم بهمن ماه خبر داد.
 

جلال عبدی اظهار کرد: رقابت‌های قهرمانی کشور کاراته در اسفند ماه امسال برگزار می‌شود و تیم‌های استان کردستان خود را برای حضور پر قدرت در آن پیکارها آماده می‌کنند.
وی افزود: این مسابقات در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان و در دو بخش مردان و زنان از ۱۴ اسفند کلید می‌خورد که به تناسب هر رده سنی مسابقات در اوزان بخصوصی برگزار خواهد شد.
رئیس هیئت کاراته کردستان افزود: در رده سنی نوجوانان دختر مسابقات در ۳ وزن ۴۷-، ۵۴- و ۵۴+ و در بخش پسران نیز در ۵ وزن ۵۲-، ۵۷-، ۶۳-، ۷۰- و ۷۰+ برگزار خواهد شد.
عبدی تصریح کرد: مسابقات کاراته قهرمانی کشور در رده سنی جوانان در ۵ وزن مردان و ۴ وزن زنان، رده سنی امید در ۴ وزن مردان و ۳ وزن زنان و رده سنی بزرگسالان در ۶ وزن ویژه هر دو بخش زنان و مردان برگزار می‌شود.
وی افزود: جمعه ۴ بهمن ماه نیز مسابقات کاراته بانوان قهرمانی استان در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و رده سنی ۱۶ و ۱۷ سال به میزبانی شهرستان سنندج برگزار خواهد شد.
رئیس هیئت کاراته کردستان تصریح کرد: مسابقات قهرمانی کاتای امید و جوانان مردان استان نیز طی روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه و قهرمانی کاتای زنان نیز در همین دو رده سنی طی روزهای ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه برگزار و نفرات برتر راهی مسابقات قهرمانی کشور خواهند شد.
عبدی همچنین از برگزاری اردوی تیم‌های امید و جوانان استان کردستان در بخش مردان و زنان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور این دو رده سنی در شهرهای شیراز و یزد خبر داد.
وی در پایان با ابراز خشنودی از روند فعالیت ورزشکاران این رشته در سطح استان گفت: با استفاده از ظرفیت بالای کاراته‌کاهای استان می‌توانیم درخشش بیشتری داشته و حضور پرقدرت خود را تداوم بخشیم.

شناسه خبر : 11227

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − ده =