خانه / دینی / مشارکت مردمی و استفاده از توان خانواده برای رعایت سبک زندگی اسلامی

مشارکت مردمی و استفاده از توان خانواده برای رعایت سبک زندگی اسلامی

رئیس شورای اسلامی استان کردستان خواستار مشارکت مردمی و استفاده از توان خانواده برای رعایت سبک زندگی اسلامی در جامعه شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، شورای اسلامی استان کردستان ظهر امروز شاهد انعقاد تفاهمنامه میان این شورا با دو مجموعه دانشگاه پیام نور و دانشگاه علوم پزشکی کردستان بود.

در این جلسه رئیس شورای اسلامی استان کردستان در سخنانی پیرامون مسئله سلامت اظهار کرد: رضایت جامعه از وضعیت پزشکی استان، نشان دهنده فعالیت مناسب دانشگاه علوم پزشکی است.
زهرا آوجیان افزود: در اصولی از قانون اساسی تأکید شده است که شوراها برای پیشبرد امور در همه عرصه‌ها می‌توانند مثمرثمر باشند، لذا باید این ظرفیت جدی گرفته شود.
وی تصریح کرد: شوراهای اسلامی در حوزه سلامت قادر به ایفای نقش گسترده و کمک به رشد و توسعه برنامه‌های بهداشتی و سلامت هستند که امیدواریم از این فرصت نهایت استفاده شود.
رئیس شورای اسلامی استان کردستان با یادآوری امضای تفاهمنامه میان وزیر بهداشت و رئیس شورای عالی استان‌ها در سال گذشته گفت: به تبع این موضوع، انعقاد این تفاهمنامه در حوزه استانی و شهرستانی نیز در دستور کار شوراها و دانشگاه‌های علوم پزشکی قرار گرفته است.
آوجیان تصریح کرد: مشارکت مردمی و استفاده از توان خانواده برای رعایت سبک زندگی اسلامی، موضوع مهمی است که در قالب انعقاد تفاهمنامه میان این دو مجموعه می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
وی در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهمنامه میان شورای اسلامی استان و دانشگاه
پیام نور نیز گفت: این تفاهم ناظر بر اجرای پژوهش‌های مشترک و راه‌اندازی رشته‌های مورد نیاز است.
آوجیان تقویت و بهبود کیفیت در طرح‌های پژوهشی را از دیگر مفاد و مزایای انعقاد تفاهم نامه میان این دو مجموعه ذکر کرد و آن را اثرگذار دانست.
 

شناسه خبر : 5563

این خبر رو هم ببینید

بیانیه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی اظهارات اسلام ستیز مسئولان فرانسه

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در پی توهین مجدد نشریه فرانسوی شارلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + هفده =