خانه / اجتماعی / مشکلات مالی کشتی شهرداری سنندج را سنگین کرده است  

مشکلات مالی کشتی شهرداری سنندج را سنگین کرده است  

شهردار سنندج با بیان اینکه امروزه مدیریت منابع مالی و انسانی حرف نخست را می‌زند، گفت: مشکلات مالی، کشتی شهرداری را سنگین کرده است.
 

جلسه شورای اداری شهرستان سنندج با موضوع تودیع و معارفه شهردار این شهر برگزار شد که طی آن حسام‌الدین شریعتی جای خود را به کامیاب شادمان داد.
در این مراسم شهردار سنندج با تشکر از شورای شهر سنندج در پذیرش برنامه‌های وی برای تصدی این سمت اظهار کرد: اعضا کسی را انتخاب کردند که از بدنه شهرداری و آشنا به دردها و مشکلات است.
شهردار سنندج با اشاره به حساسیت در دست گرفتن سکان کشتی مدیریت شهرداری خاطرنشان کرد: دریایی که در آن قرار داریم متلاطم و متفاوت با سال‌های گذشته است.
شادمان افزود: امیدواریم با استفاده از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حماسه اقتصادی را خلق و کشتی سنگین شهرداری را از پیچ و خم مشکلات به سلامت عبور دهیم.
وی با بیان اینکه امروزه مدیریت منابع مالی و انسانی حرف نخست را می‌زند، گفت: مشکلات مالی، کشتی شهرداری را سنگین کرده است که جز با تعامل و حمایت از این نهاد راه گریزی نیست.
شهردار سنندج با تشکر از مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری کردستان تصریح کرد: بهرامی طی ۳ ماه گذشته تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا در خدمت پیشرفت شوراهای شهرها باشد.
شادمان با ابراز خشنودی از اضافه شدن جمعی از نیروهای متخصص به بدنه شهرداری طی هفته‌های گذشته اظهار کرد: دو خواسته از خداوند دارم که امیدوارم محقق شود.
وی گفت: در وهله نخست آرزو دارم در سمت شهرداری سنندج دچار غرور و تکبر نشوم و خادم شهروندان به عنوان ولی‌نعمتان و صاحبان واقعی انقلاب باشم، چراکه کبر و نخوت از بدترین صفات است.
شهردار سنندج افزود: در گام دوم از خدا می‌خواهم جایگاه من را به خودم نشان دهد تا برای خودنمایی دیگران را کوچک نکنم و با تلاش خود را به سطح بزرگان برسانم.
شادمان با بیان اینکه جایگاه شهرداری در دیدگاه مدیران کشور از مقام و منزلت بالایی برخوردار است، تصریح کرد: باید این جایگاه را اعتلا و به مکان واقعی خود برسانیم.
وی از رسانه‌ها خواست تا نسبت به نقد سازنده اقدامات شهرداری همت بگمارند و شهرداری سنندج را در راه خدمت‌رسانی بهتر به مردم یاری کنند.
شهردار سنندج در پایان ابراز امیدواری کرد با همکاری تمام دستگاه‌ها و همچنین با اتخاذ تدابیر لازم زمینه بهره‌مندی آحاد جامعه از اقدامات سازنده این نهاد فراهم شود.

شناسه خبر : 9883

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پانزده =