خانه / فرهنگی / معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان خبر داد: آغازثبت نام دانش آموزان دوره ابتدایی/ثبت نام بدون سنجش ممنوع است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان خبر داد: آغازثبت نام دانش آموزان دوره ابتدایی/ثبت نام بدون سنجش ممنوع است

سنندج-معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان از آغاز ثبت نام دانش آموزان دوره ابتدایی خبر داد وگفت: ثبت نام دانش آموزان پایه اول از ۸ خرداد و سایر پایه ها نیز از ۱۳ خرداد ۹۶ انجام می شود.

ثبت نام تمامی نو آموزان پیش دبستانی از تاریخ ۸ خرداد لغایت ۱۵ مهر ماه و فقط از طریق سامانه ثبت نام الکترونیکی دانش آموزان(سناد) انجام می شود و ستاد نظارت بر ثبت نام  موظف است بر ثبت نام الکترونیکی نو آموزان مدارس و مراکز غیر دولتی  و کلاسهای چند پایه  نظارت کند.
وی تشکیل ستاد نظارت بر ثبت نام ‌در سطح شهرستان، منطقه و ناحیه را ضروری دانست و عنوان کرد: تمامی مدیران و عوامل اجرایی مدارس، مجتمع های آموزشی و  پرورشی و راهبران آموزشی و تربیتی نیز دراین رابطه توجیه شدند.
عبدالهی با بیان اینکه معرفی دانش آموزان پایه اول به پایگاه های سنجش  توسط مدیران مدارس الزامی بوده و ثبت نام نهایی دانش آموزان بدون سنجش ممنوع است، گفت: ثبت نام دانش آموزان باید مطابق با آیین نامه اجرایی مدارس و آیین نامه های آموزشی مربوط به دوره ابتدایی انجام شود.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کردستان افزود: دانش آموزان پایه های دوم تا ششم ابتدایی در هر مدرسه ای که تحصیل می کنند بدون حضور آنان و اولیا در فرصت مقرر در مدرسه ثبت نام خواهند شد.
وی بیان کرد: ثبت نام دانش آموزان مدارس دولتی و غیر دولتی به صورت الکترونیکی و از طریق سامانه سناد انجام می شود و در مهلت مقرر اولیا از ثبت نام فرزندشان در مدارس اطمینان حاصل کنند.
عبدالهی به وظایف ستاد ثبت نام در سطح آموزشگاه نیز اشاره کرد و اظهارداشت: برنامه ریزی به منظور اجرای بهینه فرایند ثبت نام طبق مقررات و نظارت مستمر و جمع آوری و تنظیم مستندات، نصب تراکت های مرتبط و شماره تلفن تماس اعضای ستاد در تابلو اعلانات و تشکیل جلسات و  تبیین دستورالعمل های ابلاغی یکی از وظایف اداری مدیران مدارس در راستای ثبت نام به موقع دانش آموزان است. 

شناسهٔ خبر: ۳۹۹۲۱۴۲ – سه‌شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۰:۴۹

شناسه خبر : 3947

این خبر رو هم ببینید

مصاحبه خواندنی رهبر انقلاب درباره شخصیت دکتر شریعتی

۲۹ خرداد ماه مصادف است با سالگرد درگذشت دکتر علی شریعتی از متفکران نام آشنای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 6 =