خانه / فرهنگی / معاون امور فرهنگی و جواانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان کفت : شورای فرهنگی روستاهای شهرستان سنندج تشکیل شد.

معاون امور فرهنگی و جواانان اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان کفت : شورای فرهنگی روستاهای شهرستان سنندج تشکیل شد.

سایت کرد نور : مکتبداری از تشکیل شورای فرهنگی  در 4 بخش شهرستان سنندج ( مرکزی ، کلاترزان ، حسین آباد و سیروان ) خبر داد.

به گزارش سایت کرد نور از سنندج : معاون امور فرهنگي و جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از تشکيل شوراي فرهنگي روستاهاي کردستان در راستاي جذب حداکثري جوانان به مباحث فرهنگي و تحقق اهداف سازماني در روستاهاي تابعه استان کردستان خبر داد .
فرهنگ مکتب داري اظهار کرد : اين طرح در ابتدا در ۴ بخش شهرستان سنندج ، در بخش مرکزي با محوريت روستاي سروآب قاميش ، بخش کلاترزان با محوريت شويشه ، بخش سيروان با محوريت گلين و بخش حسین آباد با محوريت حسن آباد تشکيل شده است .
وي با اشاره به اين مطلب که شورا به صورت پايلوت در اين بخش ها تشکيل شده است ، افزود : انتظار مي رود با برنامه ريزي جامع تر در آينده نزديک شاهد تشکيل شوراي فرهنگي در تمامي روستاهاي کردستان باشيم.
معاون امور فرهنگي و جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان بيان کرد : هدف از تشکيل شورا در روستاها جلوگيري از موازي کاري دستگاه ها و نهادهاي مستقر در روستاها است.
مکتب داري يادآور شد : ساماندهي و شکل گيري کليه فعاليت ها در حوزه هاي اجتماعي ، فرهنگي ، ورزشي و جذب جوانان به مباحث اجتماعي و فرهنگي از ديگر اهداف تشکيل شورا فرهنگي روستاها است.
وي ادامه داد : برنامه ريزي جامع و مدون در حوزه هاي فرهنگي ، اجتماعي ، اقتصادي ، فرهنگي ، سياسي و ورزشي براي جوانان يکي از اولويت هاي کاري معاونت امور فرهنگي و جوانان است.
معاون امور فرهنگي و جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت : دشمنان با هدف صدمه زدن به افکار جوانان هجمه هاي فرهنگي را راه اندازي کرده اند و تنها راه مقابله با اين فتنه بصيرت افزايي و ارائه برنامه هاي متناسب با نياز جوانان است.
مکتب داري اظهار کرد : ترويج سبک زندگي اسلامي – ايراني در بين جوانان يکي ديگر از برنامه هاي مهم حوزه جوانان است.
وي افزود : انتظار مي رود با برنامه ريزي مناسب در آينده نزديک شاهد حضور حداکثري جوانان در حوزه هاي مختلف اجتماعي و اقتصادي باشيم و فتنه هاي دشمنان را در بحث هجمه هاي فرهنگي خنثي کنيم.

شناسه خبر : 5027

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =