خانه / اجتماعی / معاون اول قوه قضائیه: میزان اتهام متهم حادثه مهاباد بعدا مشخص می شود

معاون اول قوه قضائیه: میزان اتهام متهم حادثه مهاباد بعدا مشخص می شود

نهران- معاون اول قوه قضاییه گفت: تقصیر متهم پرونده حادثه مهاباد فی الجمله روشن است اما اینکه میزان اتهام چقدر است بعدا مشخص می شود

به نقل از ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه  در حاشیه سی امین جشن پایان تحصیلی دانش آموختگان قضایی در دانشگاه علوم قضایی به خبرنگاران گفت: درخصوص حادثه مهاباد باید بگویم ارباب رسانه ها باید توجه داشته باشند که چرا اتفاقی می افتد ناخوداگاه جریان را منتشر می کنند در حالی که از ماهیت آن بی اطلاع هستند.
وی ادامه داد: سایتی مطلبی را منتشر می کند و ما آنقدر آن را بال و پر می دهیم و مسایل حق و باطل را قاطی می کنیم که این موجب تشویش افکار عمومی می شود.
محسنی اژه ای با بیان اینکه این کار خدمت به جامعه نیست، افزود: انتشار اینگونه اخبار، مخاطره افکاری عمومی را به همراه دارد.
معاون اول قوه قضاییه اظهار داشت: فردی به جهاتی اتفاقی برایش پیش آمد و یا خودش آن اتفاق را پیش آورد و اتهامی در این وسط وجود دارد که در حال رسیدگی است.
وی افزود: دستگاه قضاییه و نیروی انتظامی وارد شده اند و افراد متهم احضار و بازداشت شدند. اجازه بدهید جزییاتش را بعد از انجام مراحل تحقیقات و رسیدگی، بیان کنم.
به گزارش ایرنا ، دختری مهابادی یکشنبه هفته گذشته از طبقه چهارم هتل تارای مهاباد به زمین سقوط کرد و کشته شد.
سردار سعید منتظر المهدی معاون اجتماعی نیروی انتظامی در رابطه با این موضوع روز شنبه  در حاشیه هجدهمین گردهمایی تخصصی معاونین اجتماعی فرمانده استان های سراسر کشور و در جمع خبرنگاران گفت: مظنون اصلی حادثه مهاباد پس از دستگیری اعترافاتی داشته است.
 
 
کد مطلب: ۸۳۷۶۶  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۲/۲۰  |  ساعت: ۸ : ۱۲

شناسه خبر : 7779

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − یک =