معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان خبر داد: کسب ۱۰ مدال رنگارنگ توسط دانش آموزان پسر در مسابقات دوومیدانی

سنندج- معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان گفت: تیم کردستان با درخشش در مسابقات دوومیدانی قهرمانی دانش آموزان پسر دوره اول و دوم متوسطه سراسر کشور موفق به کسب ۱۰مدال رنگارنگ شدند.

روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش، با اشاره به میزبانی شایسته و قابل قبول استان در مسابقات بخش پسران، عملکرد تیم های دانش آموزی استان در مقایسه با سال گذشته را  ستودنی دانست.
افشین خوشگوار گفت: در رقابت های مقطع متوسطه اول زانیار رحمانی در ماده سه هزار متر نقره گرفت و هادی فلاحی نیز گردن آویز برنز را از آن خود کرد.
وی افزود: صهیب ساعدموچشی در ماده پرش سه گام دومین مدال نقره کردستان را بر گردن آویخت و در این مقطع عبدالرحمن ابراهیمی در ماده ۱۵۰۰ متر پنجم شد.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش اظهار داشت: صهیب ساعدموچشی در ماده ۱۰۰ متر به مقام چهارم رسید و عبدالرحمن ناصری در ماده ۳۰۰ متر با مانع به مقام ششم بسنده کرد.
خوش گوار افزود: در مسابقات مقطع متوسطه دوم، میثم رشیدی از شهرستان بانه در میان مدعیان ماده ۱۰۰ متر به مدال ارزشمند طلا رسید و کیان وفایی در پرش سه گام در جایگاه چهارم ایستاد و همچنین کردستان در ماده رله امدادی با شایستگی چهار مدال نقره را کسب کرد.
وی گفت: عملکرد کردستان در این رشته نسبت به سال گذشته رشد قابل قبولی داشت و این امیدواری وجود دارد با تداوم تمرینات و اردوهای آماده سازی در سال آینده جایگاه کردستان به مراتب ارتقا یابد.
در پایان خوش گوار با اشاره به عملکرد مثبت تمام ورزشکاران و مربیان در این دوره عنوان کرد: در دوره ابتدایی با کسب چهار مدال رنگارنگ مقام ششم تیمی، در دوره متوسطه اول با کسب سه مدال مقام دهم تیمی و در دوره متوسطه دوم با کسب سه مدال مقام دوازدهم تیمی را کسب کردیم.

شناسهٔ خبر: 4038389 – یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۰:۰۷

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *