معاون خدمات شهری شهرداری سنندج : مسافران نوروزی در پارک های ملت ونسیم سنندج اسکان داده می شوند

سنندج-معاون خدمات شهری شهرداری سنندج از آماده سازی پارک های سطح شهر در راستای استقبال از سال نو خبر داد و گفت: دو پارک ملت و نسیم جهت اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

آرش رخزادی صبح امروز در جمع خبرنگاران استان در سنندج ضمن تبریک فرارسیدن سال نو گفت: از ابتدای اسفند ماه سالجاری برنامه ریزی لازم جهت آماده سازی سطح شهر  در راستای استقبال از سال نو آغاز شد.
وی بیان کرد: یکی از برنامه های  اجرا شده در جهت استقبال از سال نو بحث آماده سازی پارکهای سطح شهر جهت میزبانی شایسته از مسافران نوروزی است.
وی اظهارداشت: پس از بازدیدهای صورت گرفته از تمامی پارکهای سطح شهر برخی از مشکلات نظیر رفع مشکل روشنایی پارک ها، تعمیر آبخوری و سرویس بهداشتی  و تعمیر آبنماهای سطح پارکها در دستور کار شهرداری های مناطق سه گانه قرار گرفت.
 رخزادی عنوان کرد: در راستای زیبا سازی پارکها  و ایجاد محیط شاداب  تمامی جداول پارک های سطح شهر رنگ آمیزی شد و همچین گلکاری محوطه پارک ها به شکل زیبای اجرا شده است.
وی از تعیین دو پارک ملت و نسیم برای اسکان مهمانان نوروزی در سنندج خبر داد و گفت: این دو پارک بصورت ویژه جهت اسکان مسافران در نظر گرفته شده و مهمانان نوروزی می توانند در این دو پارک نسبت به برپای چادر اقدام نمایند.
وی اضافه  کرد: پارک نسیم در محدوده شهرداری منطقه یک واقع در خیابان طالقانی روبروی سازمان اتوبوس رانی و پارک ملت در محدوده شهرداری منطقه سه و در بلوار پاسداران  روبروی تقاطع ضیا الدینی واقع شده است.
معاون خدمات  شهری شهرداری سنندج گفت: امیدواریم با برنامه ریزی و اقدامات انجام گرفته شده بتوانیم موجبات رضایتمندی مسافران نوروزی را فراهم کنیم.

شناسهٔ خبر: 3935113 – شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۷

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *