خانه / سیاسی / معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان : المان های نوروزی برگرفته ازآداب وفرهنگ کردستان درشهرها نصب شود

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان : المان های نوروزی برگرفته ازآداب وفرهنگ کردستان درشهرها نصب شود

سنندج – معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان برنصب المان های نوروزی برگرفته از آداب و فرهنگ منطقه در سطح شهرهای این استان تاکید کرد.


روابط عمومی شهرداری سنندج، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان به همراه شهردار ، مدیران شهرداری ، اعضا شورا و جمع دیگری از مسولان استانی از روند آماده سازی سطح شهر سنندج در آستانه ایام تعطیلات نوروز و ورود مسافران نوروزی بازدید کردند.

معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در این بازدید اظهار داشت : استان کردستان بعنوان یک استان فرهنگی هر ساله در ایام تعطیلات نوروز پذیرای خیل عظیمی از مسافران نوروزی است.

حسین خوش اقبال بیان کرد : مهیا کردن امکانات رفاهی و رفع مشکلات سطح شهر یکی از مواردی است که باید تمامی دستگاه های عضو ستاد تسهیلات نوروزی در راستای آن تلاش دو چندان داشته باشند.

وی گفت: شهرداری یکی از دستگاه های است که در ایام نوروز و در راستای آماده سازی سطح شهر نقش بسزایی دارند و شهروندان ومسافران هم دوست دارند در سال نو شهرداری تغییراتی تازه ای در سطح شهر انجام دهد.

وی افزود: رفع مشکل سرویس های بهداشتی ، لکه گیری معابر ، خط کشی طولی خیابان ها و معابر ،گل کاری پارک ها و رفع مشکلات ورودی و خروجی شهرها باید بصورت ویژه در دستور کار مدیران شهرداری سنندج قرار گیرد.

وی عنوان کرد: نصب المان های نوروزی برگرفته ازآداب و فرهنگ استان در راستای معرفی فرهنگ غنی این استان به مسافران نوروزی یکی دیگر از اقداماتی است که باید شهرداری بخوبی در جهت اجرای آن عمل کند.

خوش اقبال ادامه داد: هماهنگی مدیران شهرداری با مسولان ستاد نوروزی باید بیش از پیش و در راستای خدمات رسانی مطلوب به مسافران نوروزی باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندارکردستان افزود : آبیدر بعنوان نماد استان کردستان باید بصورت ویژه در ایام نوروز در جهت رفع مشکلات آن اقدام کرد چرا که اغلب مسافران نوروزی از این پارک جنگلی زیبا بازید خواهند کرد.

خوش اقبال خطاب به مدیران استان گفت: در اجرای برنامه های فرهنگی و تفریحی برای مسافران نوروزی خلاقیت و نوآوری داشته باشید و سعی کنید فعالیت های نمونه و شاخص را در این ایام انجام دهید.

وی عنوان کرد: امیدواریم همکاری و تعامل سایر دستگاه ها با شهرداری بتوانیم نوروز متفاوتی را برای شهروندان و مسافران نوروزی رقم بزنیم و مهمانان با خاطره خوشی استان مار را ترک کنند.

شناسه خبر : 21464

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =