خانه / سیاسی / معاون سیاسی وزیر کشور سنندج: استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

معاون سیاسی وزیر کشور سنندج: استفاده از امکانات دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

سنندج-معاون سیاسی وزیر کشور گفت: انتخابات باید با حضور و مشارکت گسترده مردم برگزار شود و مجریان و ناظران به هیچ وجه له یا علیه کاندیدایی حق ورود و دخالت در انتخابات را ندارد و استفاده از امکانات عمومی و دولتی برای تبلیغات انتخاباتی ممنوع است

به گزارش خبرگزاری کردنور؛ محمدحسین مقیمی دیروز سه شنبه در همایش مشترک فرمانداران و بخشداران استان کردستان در سنندج اظهار داشت: همه مسوولان به ویژه فرمانداران و بخشداران باید خود را برای یک تحول اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی آماده کنند.
مقیمی افزود: فرمانداران و بخشداران باید دو سال باقی مانده از عمر دولت را جدی بگیرید چون بعد از مذاکرات هسته ای شرایط کشور تغییر کرده است و باید صادرات را در کشور فعال کنیم کشور را روی ریل توسعه قرار دهیم و عقب ماندگی ها را جبران کنیم.
وی تصریح کرد: انتخابات یکی از مولفه های مشروعیت بخشی نظام بوده و از این رو اجرای درست آن از وظایف دولت است چون انتخابات حق مردم و مال مردم است چرا که آنها سرنوشت خود را انتخاب می کنند و مسئولان حق هیچگونه دخالتی را در آن ندارند.
مقیمی با بیان اینکه فرمانداران و بخشداران، نخبگان و افرادی که توانمند هستند را برای حضور در عرصه انتخابات تشویق کنند که وارد صحنه شوند اذعان داشت: این اقدامات و تشویق به ورود داوطلبانی قوی به برگزاری انتخاباتی شکوهند کمک می کند و هم قانون باید حاکم باشد و همه ما موظف هستیم انتخابات را خوب و باشکوه برگزار کنیم و دولت هم متعهد است از رای مردم نگهبانی و پاسداری کند و اجازه نمی دهیم در روند برگزاری انتنخابات خدشه ای هرچند کوچک وارد شود.
معاون سیاسی وزیر کشور گفت: مسئولان نمی توانند از امکانات عمومی و دولتی برای تبلیغات استفاده کنند و ایجاد نشاط سیاسی در سطح کشور ضروری است که باید به این مهم توجه ویژه صورت بگیرد.

شناسه خبر : 15281

این خبر رو هم ببینید

افشاگری فعال اماراتی: مخالفت با عادی سازی روابط در امارات ۱۰ سال حبس و جریمه سنگین دارد

یک فعال اماراتی فاش کرد طرفداران عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در کشور امارات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =