معاون فرهنگی مدیرکل ورزش و جوانان کردستان: هفت برنامه متنوع باهدف سرگرمی ونشاط تااواخر اردیبهشت انجام می شود

سنندج – معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان از برگزاری هفت برنامه متنوع فرهنگی با هدف نشاط و امید جوانان تا اواخر اردیبهشت ماه امسال خبر داد.

هیرش رضایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، گفت: در راستای نشاط و امید در جوانان جشنواره های متنوعی در استان کردستان برنامه ریزی شده است که از فروردین ماه آغاز تا اواخر اردیبهشت در کردستان اجرا می شود.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستاناظهار داشت:  این جشنواره ها با موضوعات مختلف فرهنگی و اجتماعی در حوزه جوانان با هدف ایجاد شور و نشاط در سطح شهرها و روستاهای استان برگزار می شود.
وی افزود: نخستین جشنواره تحت عنوان جوان برتر روستائی به میزبانی روستای رنگه ریژان  شهرستان سقز با حضور چشمگیر مردم و مسئولین استان و شهرستان در روز ۲۲ فروردین ماه برگزار شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان عنوان کرد:  در همین راستا همایش موسیقی فولکلور کوردی روز دوشنبه چهارم اردیبهشت ماه با حضور جوانان و سازمان های مردم نهاد در سنندج نیز انجام خواهد شد.
رضایی گفت: جشنواره نشاط و امید جوانان در روزهای ۱۰، ۱۴، ۱۶ و ۲۰ اردیبهشت ماه به ترتیب در شهرستان های بانه، سروآباد، سنندج و کامیاران به صورت منظم و پرشور با همکاری سازمان مردم نهاد تحت پوشش اداره کل ورزش و جوانان برگزار می شود.
وی به آئین تجلیل از جوانان برتر اشاره کرد و گفت: روز ۱۹ اردیبهشت ماه از جوانان برتر دستگاه های موفق حوزه اوقات فراغت در مجتمع فرهنگی هنری فجر تجلیل خواهد شد.
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان اظهار داشت: با برگزاری این فعالیت ها در جامعه و در بین جوانان یک نوع نشاط و امید را فراهم خواهیم کرد تا وفاق، همبستگی، تعلق اجتماعی، تعاملات اجتماعی مطلوب، رضایت از زندگی و همچنین سلامت روانی و اجتماعی افراد را ایجاد کنیم.
رضایی گفت:  با اعلام وزارت ورزش و جوانان، حوزه فرهنگی و امور جوانان در تعدادی از شاخص های تعیین شده رشدی ۴۰۰ درصدی داشته است که در این موضوع روند رو به رشد و چشمگیری دیده می شود.

شناسهٔ خبر: 3961000 – دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۰۸:۰۶

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *