خانه / ورزشی / معاون وزارت ورزش وجوانان: اماکن ورزشی بلا استفاده به فروش می رسند

معاون وزارت ورزش وجوانان: اماکن ورزشی بلا استفاده به فروش می رسند

سنندج – معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به کمبود اعتبارات برخی از اماكن ورزشی كه بلااستفاده هستند می توان در قالب ماده ۵۷ به فروش برسد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر رضا خادم شامگاه سه شنبه در دیدار با استاندار کردستان اظهار داشت: هزينه فروش اماکن بلا استفاده ورزشی برای تكميل پروژه های نيمه تمام در همان منطقه استفاده شود.
وی افزود: در حال حاضر وزرات ورزش و جوانان سالانه بيش از هزار و ۲۰۰ ميليارد ريال برای نگهداری مجموعه های ورزشی كشور هزينه می كند.
معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: بخشی از بودجه اين وزارتخانه از طريق ماده ۸۸ اجاره اماكن ورزشی تامين می شود.
خادم یادآور شد: انتظار می رود با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک شاهد تکمیل پروژه های ورزشی استان کردستان باشیم.
وی ادامه داد: استان کردستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های مناسبی در حوزه ورزش است و بهره گیری از این پتانسیل ها در راستای توسعه همه جانبه ورزش امری ضروری است.
معاون حقوقی، مجلس و امور استان های وزارت ورزش و جوانان در پایان خواستار همراهی و حمایت هر چه بیشتر استاندار و مسئولان استانی از ورزش استان کردستان شد.
شناسهٔ خبر: ۳۶۵۵۶۱۸ – چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۰۹:۱۴لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10639

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + یازده =