خانه / ورزشی / معاون وزارت ورزش و جوانان: نیاز به ۸۰هزار ميليارد ریال برای تكميل پروژه های نيمه تمام ورزشی

معاون وزارت ورزش و جوانان: نیاز به ۸۰هزار ميليارد ریال برای تكميل پروژه های نيمه تمام ورزشی

سنندج – معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: برای تكميل پروژه های نيمه تمام ورزشی كشور بيش از ۸۰ هزار ميليارد ریال اعتبار نياز است.

به گزارش خبرنگار مهر، امير رضا خادم ظهر سه شنبه در نشست روسای هيات های ورزشی استان كردستان اظهار داشت: در حال حاضر با توجه به اعتبارات موجود برای تکمیل پروژه های نا تمام مشکل داریم.
وی افزود: متاسفانه در سال های گذشته بدون پيش بينی و تامين اعتبارات، عمليات اجرايی پروژه های ورزشی زيادی در سطح كشور شروع شده و امروز اتمام آنها بزرگترین مشکل حوزه ورزش است.
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی استان ها با برنامه ریزی مناسب و با توجه به اولویت های موجود پروژه های نیمه تمام ورزشی را به سرانجام برسانند.
خادم یادآور شد: مسئولان استانی نباید تا اتمام پروژه های نیمه تمام کلنگ زنی تازه ای را در حوزه ورزش و پروژه های ورزشی داشته باشند.
وی ادامه داد: کمک و جذب خیرین ورزشی هم در این حوزه ضروری است و می تواند در پیشبرد اهداف نقش تعیین کننده ای را داشته باشد.
معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت:  وزرات ورزش و جوانان سالانه بيش از هزار و ۲۰۰ ميليارد ريال برای نگهداری مجموعه های ورزشی كشور هزينه می كند.
خادم یادآور شد: بودجه سالانه ورزش و جوانان هزار و ۸۰۰ ميليارد ريال بوده و بخشی از اين بودجه از طريق ماده ۸۸ اجاره اماكن ورزشی تامين می شود.
وی ادامه داد: شهرداری ها می توانند با تخفيف ۱۵ درصدی هزينه های مجوز ساخت اماكن ورزشی مشوق بسيار خوبی برای ورود بخش خصوصيی در ساخت اماكن ورزشی باشند.

شناسهٔ خبر: ۳۶۵۵۴۵۰ – سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۱۸:۴۸لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10635

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + بیست =