مفتی سوریه: آمریکا به بهانه تنوع مذهبی فتنه گری می کند

مفتی سوریه با تأکید بر اینکه آمریکا به دنبال فتنه انگیزی میان مردم منطقه است، اعلام کرد: ترامپ و اوباما در صدر فهرست تروریسم قرار دارند

تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۳
کد مطلب: 273137
به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، شیخ «احمد بدرالدین حسون»، مفتی سوریه، سه شنبه شب در سخنانی تاکید کرد: در اسلام و مسیحیت اقلیت وجود ندارد و نزدیک ترین فرد به خدا پرهیزگارترین فرد است.
 
مفتی سوریه با بیان این که خون های ریخته شده در سوریه، عراق و لیبی برای خدمت رسانی به یک حزب سیاسی مشخص بوده است، به اهالی شهر موصل، مرکز استان مرزی نینوا در شمال غرب عراق مژده نزدیکی پیروزی و رهایی از چنگال تروریست های داعش را داد و به مردم این کشور نسبت به فتنه تفرقه و شکاف هشدار داد.
 
وی با تاکید بر این که رژیم صهیونیستی پدیدآورنده و پشتیبان تروریسم است، اعلام کرد: من پیشتر به فرانسه و سایر کشورهای اروپایی هشدار داده بودم که آتش را پیش از آن که دامن آنها را بگیرد، خاموش کنند.
 
شیخ حسون با بیان این که آمریکا می خواهد به بهانه تنوع مذهبی، میان عرب و کُرد و همچنین عرب و فارس فتنه انگیزی کند، تاکید کرد: «دونالد ترامپ» و «باراک اوباما»، رؤسای جمهور کنونی و پیشین این کشور در صدر فهرست تروریسم قرار دارند و همه رهبران تحریک کننده جنگ نیز پشت سر آنها قرار می گیرند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *