خانه / سیاسی / منتظر اختصاص اعتبارات بیشتر به کردستان هستیم  

منتظر اختصاص اعتبارات بیشتر به کردستان هستیم  

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به توسعه نیافتگی استان کردستان و وعده‌های رئیس جمهور این انتظار هم چنان برای افزایش بودجه و توجه بیشتر به کردستان وجود دارد.
 

محسن بیگلری در جمع مدیران شهرستان سقز با تبریک انتخاب استاندار جدید کردستان اظهار کرد: تجربه، کارآیی و امتیازات مدیریتی زاهدی می‌تواند سرعت توسعه استان را شتاب بخشیده و مایه خیر و برکت برای استان باشد.
وی گفت: نماینده ولی فقیه در استان کردستان، نمایندگان مردم  استان در مجلس، فعالان سیاسی، نخبگان کردستان و اعضای ستاد روحانی از انتخاب زاهدی حمایت کرده و آمادگی خود را برای همکاری با وی اعلام کرده‌اند که این امر اتفاقی مبارک برای کردستان است.
نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی خواستار تلاش تمامی مسئولان استان برای حمایت از برنامه‌های استاندار برای سرعت بخشیدن به پیشرفت و توسعه همه جانبه کردستان شد و تصریح کرد : بدون شک سرعت توسعه کردستان با همکاری و همفکری دلسوزان استان با استاندار جدید شتاب خواهد گرفت.
وی انتخاب دو نفر از نیروهای کرد و اهل سنت را در سطح معاون وزیر تبریک گفت و اظهار کرد: این انتخاب‌ها نویدبخش این امر است که با تدبیر دولت یازدهم ، از نیروهای انسانی توانمند کردستان در پست‌های مدیریتی استفاده خواهد شد.
بیگلری با بیان اینکه در بودجه سال ۹۳ نسبت به انتظاری که از دولت داشتیم ، اعتبار مناسبی برای کردستان در نظر گرفته نشد گفت: با توجه به توسعه نیافتگی استان کردستان و وعده‌های رئیس جمهور این انتظار هم چنان برای افزایش بودجه و توجه بیشتر به کردستان وجود دارد.

شناسه خبر : 19619

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 15 =