مهدی تقوی : حضور در مسابقات انتخابی حق من است ؛ می‌خواهم کشتی بگیرم                        

سایت کرد نور : دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت : حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی کمترین حق من است.

مـهـدی تقوی در خصوص اینکه گـفته می‌شود دیگر نمی‌تواند برای تیم ملی کشتی بگیرد، اظهار داشت : مدتی است که تمریناتم را شروع کرده‌ام و در حال حاضر نسبت به گذشته در وضعیت بهتری قرار دارم. 
وی افزود: قصد داشتم در مسابقات انتخابی شرکت کنم اما کاملا آماده نبودم و به همین دلیل ترجیح دادم در مرحله نهایی انتخابی با صـلاحدید خـادم شرکت کنم و مانند سایر نـفراتی که در مسـابقات جهـانی شرکت کرده‌اند من نیز در مـسابقات انتخابی بتوانم دوبنده تیم ملی را از آن خود کنم و پس از آن به موفقیت در وزن جدید فکر کنم.
دارنده 2 مدال طلای مسابقات جهانی در پاسخ به این سوال که در موقعیت فعلی کادرفنی تیم ملی کشتی آزاد اجازه حضور در مـرحـله آخر را به شما نـخواهد داد و با این حساب چـگونه امید به گـرفتن سهـمیه دارید، عنوان کرد: حضور در مسابقات انـتخابی تـیم ملـی کشتی آزاد کـمترین حـق من است. من سال‌ها برای کـشتی زحـمت کشیده‌ام و از تمام زندگی‌ام برای کشتی گذشته‌ام. من حاضرم با هر کسی مسابقه انتخابی برگزار کنم و باکی از مسابقات این‌چنینی ندارم اما کاش مربیانی که در کنار من بودند و شرایط سخت چند ماه اخیر من را می‌دانستند کمی به من حق می‌دادند. من می‌خواهم کشتی بگیرم و اینکه دیگر نتوانم روی تشک حاضر شوم برای من کابوس است و زندگی‌ام را خراب می‌کند. 
تقوی خاطرنشان کرد: اکنون تمام کسانی که در مسابقات جهانی چه آزاد و چه فرنگی حضور داشتند در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی روی تشک خواهند رفت و اینکه من نیز بخواهم روی تشک بروم درخواست زیادی نیست. من سرباز این کشورم و خادم و سایر مربیان بدانند که در صورت اعتماد به من ضرر نخواهند کرد.
وی ادامه داد: به دنبال دور زدن قـانون مسابقات انـتخابی نیستم و برای آن احترام ویژه‌ای قائلم اما معتقدم که شرایط افراد نیز برای حضور در انتخابی تیم ملی مهم است.امیدوارم رسول خادم مانند همیشه تدبیر به خرج دهد و مانع نابودی کشتی من شود.

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *