موسیقی و زندگی روزمره شهری

تهران – ایرنا – هشتمین نشست از مجموعه نشست های هنر و زندگی روزمره شهری چهارشنبه 23 اردیبهشت در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، هشتمین نشست از مجموعه نشست های هنر و زندگی روزمره شهری با عنوان موسیقی و زندگی روزمره شهری چهارشنبه 23 اردیبهشت در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
در این نشست پژوهشی در بخش نظریه، محمدرضا آزاده فر اتنوموزیکولوژیست و استاد دانشکده موسیقی دانشگاه هنر، درباره نظریه های پیرامون موسیقی و جایگاه آن در زندگی روزمره شهری سخن خواهند گفت.
به گزارش خانه هنرمندان، در بخش مطالعه حامد جلیلوند پژوهشگر و فارغ التحصیل رشته انسان شناسی دانشگاه تهران مطالعات و پژوهش های خود در این باره را شرح خواهد داد.
در بخش تجربه که به بیان تجربیات یک هنرمند یا گروه هنری اختصاص یافته است، کیاوش صاحب نسق آهنگساز، تجربیات جدید خود درباره آهنگسازی را برای مخاطبان بیان خواهد کرد.
نشست موسیقی و زندگی روزمره شهری چهارشنبه 23 اردیبهشت از ساعت 17 در سالن استاد امیرخانی خانه هنرمندان ایران برگزار می شود و شرکت در آن برای علاقمندان آزاد است

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *