خانه / اجتماعی / میانگین مصرف برق در کامیاران کمتر از میانگین کشوری است

میانگین مصرف برق در کامیاران کمتر از میانگین کشوری است

مدیر شبکه توزیع برق شهرستان کامیاران گفت: میانگین ماهیانه مصرف خانگی در کامیاران ۱۷۲ کیلووات در ساعت است که این میزان از میانگین کشوری کمتر است.

محسن ابراهیمی اظهار کرد: براساس محاسبه میانگین مصرف برق به صورت پله‌ای، خوشبختانه کامیاران جزو شهرهای کم مصرف بوده که دارای میانگین مصرف پایین‌تر از میانگین کشوری است.
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران افزود: معمولا مشکلات برقی در ۶ ماه اول سال پیش می‌آید که با توجه به پیک بار کشور و گستردگی تولید در سال جاری، هیچ مشکلی در توزیع و انتقال برق در کل سال در این شهرستان نخواهیم داشت.
 
وی تصریح کرد: احتمال قطعی موقت و زودگذر به دلیل تعمیرات با برنامه به منظور اصلاح و تعمیر و بازسازی بعضی اتصالات داخل شبکه وجود دارد که قطعا به صورت موقت و زودگذر به سرعت رفع می‌شود.
 
ابراهیمی خاطرنشان کرد: در صورتی که اتصالات و خرابی‌هایی در شبکه توزیع اتفاق بیافتد، در اسرع وقت توسط عوامل ما حل و رفع خواهد شد.
 
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران  گفت: احداث شبکه توزیع برق در پروژه ۱۴۴ واحدی مسکن مهر به طور کامل انجام شده و انشعابات آن واگذار شده است.
 
وی در پایان در مورد پروژه ۲ هزار و ۴۱۵ واحدی مسکن مهر هم شبکه به طور کامل ایجاد شده است، اما متأسفانه تاکنون تقاضایی مبنی بر واگذاری انشعابات دریافت نشده است.
 
 
 

شناسه خبر : 10035

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − دوازده =