خانه / اجتماعی / میانگین مصرف برق در کامیاران کمتر از میانگین کشوری است

میانگین مصرف برق در کامیاران کمتر از میانگین کشوری است

مدیر شبکه توزیع برق شهرستان کامیاران گفت: میانگین ماهیانه مصرف خانگی در کامیاران ۱۷۲ کیلووات در ساعت است که این میزان از میانگین کشوری کمتر است.

محسن ابراهیمی اظهار کرد: براساس محاسبه میانگین مصرف برق به صورت پله‌ای، خوشبختانه کامیاران جزو شهرهای کم مصرف بوده که دارای میانگین مصرف پایین‌تر از میانگین کشوری است.
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران افزود: معمولا مشکلات برقی در ۶ ماه اول سال پیش می‌آید که با توجه به پیک بار کشور و گستردگی تولید در سال جاری، هیچ مشکلی در توزیع و انتقال برق در کل سال در این شهرستان نخواهیم داشت.
 
وی تصریح کرد: احتمال قطعی موقت و زودگذر به دلیل تعمیرات با برنامه به منظور اصلاح و تعمیر و بازسازی بعضی اتصالات داخل شبکه وجود دارد که قطعا به صورت موقت و زودگذر به سرعت رفع می‌شود.
 
ابراهیمی خاطرنشان کرد: در صورتی که اتصالات و خرابی‌هایی در شبکه توزیع اتفاق بیافتد، در اسرع وقت توسط عوامل ما حل و رفع خواهد شد.
 
مدیر توزیع برق شهرستان کامیاران  گفت: احداث شبکه توزیع برق در پروژه ۱۴۴ واحدی مسکن مهر به طور کامل انجام شده و انشعابات آن واگذار شده است.
 
وی در پایان در مورد پروژه ۲ هزار و ۴۱۵ واحدی مسکن مهر هم شبکه به طور کامل ایجاد شده است، اما متأسفانه تاکنون تقاضایی مبنی بر واگذاری انشعابات دریافت نشده است.
 
 
 

شناسه خبر : 10035

این خبر رو هم ببینید

دیدار فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی با دبیرکل مجمع تقریب

به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، در این دیدار که در محل مجمع جهانی تقریب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 15 =