خانه / اجتماعی / نباید تنها شهرداری را مسئول حل ترافیک سنندج دانست  

نباید تنها شهرداری را مسئول حل ترافیک سنندج دانست  

شهردار سنندج با اشاره به اینکه نباید همه نگاه‌ها به صورت یک طرفه و به سمت شهرداری باشد گفت: لازم است سایر سازمان‌های دخیل در امر ترافیک نیز نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند.
 

  
کامیاب شادمان در جلسه شورای ترافیک شهرستان سنندج گفت: استاندار کردستان بر لزوم حل مشکل ترافیک تأکید کرده است.
وی با بیان اینکه تمام دستگاه‌ها در این رابطه مسئول هستند، تصریح کرد: نهادهای مختلفی چون راهنمایی و رانندگی و کمیسیون ماده ۵ باید بیشتر از گذشته در این زمینه پای کار باشند.
شهردار سنندج با اشاره به اینکه نباید همه نگاه‌ها به صورت یک طرفه و به سمت شهرداری باشد، افزود: لازم است سایر سازمان‌های دخیل در امر ترافیک نیز نسبت به انجام وظایف خود اقدام کنند.
شادمان با بیان اینکه مردم از ما انتظار حل مشکل ترافیک را دارند، خاطرنشان کرد: رسالت مدیران مختلف، برآورده کردن انتظارات به‌حق شهروندان سنندجی است.
وی در خصوص ایجاد پارکینگ برای برخی نقاط شهر نیز گفت: در مسیرهایی که نیاز به این کار بود تصمیم به خرید واحد مسکونی در محل کردیم که با مبالغ هنگفتی از سوی صاحبان منازل مواجه شدیم.
شهردار سنندج با بیان اینکه تعامل و همکاری لازمه موفقیت در هر کاری است، ادامه داد: اگر اتحاد و همدلی خود را حفظ و تقویت کنیم این مهم حاصل خواهد شد.
شورای ترافیک برای صدور مجوز آژانس‌ها تصمیم می‌گیرد
معاون فرماندار سنندج نیز در این جلسه اظهار کرد: از این به بعد صدور مجوز برای ایجاد آژانس‌ها چه بانوان و چه آقایان باید در شورای ترافیک مطرح شود.
حبیب‌الله رضاعی گفت: این مسئله ابتدا در شورای ترافیک مطرح خواهد شد و پس از تائید و کسب موافقت نسبت به صدور مجوز اقدام می‌شود.
وی با بیان اینکه هم سازمان صنعت، معدن و تجارت و هم تاکسیرانی باید موارد را به شورای ترافیک برای اظهارنظر ارسال کنند، گفت: صورت وضعیت فعلی و تعداد مجوزهای صادر شده باید تا ۲۱ دی ماه به فرمانداری اعلام شود.
همچنین نماینده راهنمایی و رانندگی در این جلسه با بیان اینکه در خصوص کمربندی دکتر حسینی بحث‌ها فراوان است، گفت: علت بار ترافیکی را باید به درستی بررسی کرد.
گوهری عابرین پیاده را موجب به وجود آمدن ترافیک در برخی مسیرها دانست و گفت: احداث پل‌های عابر پیاده به این منظور می‌تواند کمک خوبی باشد.

شناسه خبر : 9871

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =