خانه / اجتماعی / نبرد نفسگیر مادر فداکار با تمساح چهار متری

نبرد نفسگیر مادر فداکار با تمساح چهار متری

در حالی که این مادر شجاع ۵۸ ساله موفق به فرار شد، یک پای دخترش بین دندانهای اره ای تمساح عظیم الجثه ۴ متری گرفتار شده بود

زمان انتشار خبر: جمعه ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ – ۱۴:۴۹
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،”دیوالینن وانکار” مادر۵۸ ساله به همراه “کانتا” دختر ۱۹ ساله خود در حالی که در کنار رودخانه “ویشوامیتری”در ۴۰ کیلومتری وادودارا، در غرب هند سرگرم شستن لباس های خود بودند با حمله ناگهانی و دور از انتظار یک تمساح چهار متری غافلگیر شدند.
 
تمساح چهار متری
 در حالی که این مادر شجاع ۵۸ ساله موفق به فرار شد، یک پای دخترش بین دندانهای اره ای تمساح عظیم الجثه ۴ متری گرفتار شده بود.
نجات این دختر ۱۹ ساله در حالی صورت گرفت  که تمساح از یک طرف باگرفتن پای قربانی خود قصد کشیدن وی به درون آب را داشت و از طرف دیگر مادر دختر جوان با گرفتن دست‌های وی در برابر هدف نهایی تمساح مقاومت می‌کرد.
دست و پا زدن” کانتا “نتوانست تمساح را از هدف خود منصرف کند و به ناچار مادر وی با مسلح شدن به سلاح چوبی پس از ۱۰ دقیقه نبرد نفسگیر موفق به نجات فرزندش شد.
این مادر شجاع قهرمانانه توانست با وارد کردن ضربه های محکم توسط سلاح چوبی اش که یک تخته مخصوص شستشوی دستی لباس بود دخترش را از آرواره های تمساح  چهار متری در یک نبرد طولانی ۱۰ دقیقه ای نفسگیر، نجات دهد.
مادر فداکار هندی
به گفته وانکار :”من با استفاده از تمام نیروی خود او را به جلو و عقب حرکت می‌دادم، اما تمساح چنان قدرتمند بود که تلاش من حتی برای جابجایی تمساح به اندازه یک اینچ هم کافی نبود.
من حتی برای یک لحظه احساس کردم تمساح دختر من را غرق و او را در مقابل چشمانم خواهد خورد و این تصور وحشتناک منجر به انتخاب اسلحه چوبی ام به عنوان آخرین تلاش برای نجات جان دخترم شد که در نهایت با ضربه های پی در پی به سر تمساح موفق به باز کردن دندانهای قفل شده تمساح و نجات جان دخترم شدم .”
دختر نجات یافته از چنگ تمساح
به گفته “وانکار” خانواده های ساکن روستای وادودارا به دلیل کمبود آب و نداشتن برق قادر به استفاده از ماشین های لباسشویی نیستند و برای شستن لباس باید به کنار این رودخانه بیایند.
بعد از شنیدن هیاهوی این مادر و دختر ، روستاییان با عجله برای کمک در صحنه حاضر  و” کانتا” را به بیمارستان، منتقل کردند که به گفته پزشکان خطر جدی، محل گاز گرفته شده در پای راست این دختر را تهدید نمی‌کند.
یک افسر حیات وحش گفت: پیش‌تر به روستاییان از وجود تمساح در آب رودخانه هشدار داده بودیم و علایمی را مبنی بر هشدار تمساح نصب کرده ایم.
سال گذشته، ۶ نفر در حملات تمساح در سراسر وادودارا کشته شدند و بیش از ۲۰۰ تمساح در رودخانه “ویشوامیتری”وجود دارد.

شناسه خبر : 7899

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =