خانه / سیاسی / ‌نتیجه قطعی شمارش آرا/ علی‌محمد مرادی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان به مجلس راه یافت

‌نتیجه قطعی شمارش آرا/ علی‌محمد مرادی از حوزه انتخابیه قروه و دهگلان به مجلس راه یافت

علی‌محمد مرادی با کسب ۴۰ هزار و ۱۹۱ رأی از مجموع ۱۰۴ هزار و ۳۰۳ رأی ماخوذه در حوزه انتخابی قروه و دهگلان به عنوان نماینده منتخب مردم به مجلس شورای اسلامی راه یافت.

فرماندار قروه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قروه گفت: آمار کل واجدین شرایط رای دادن در این حوزه انتخابی ۱۵۵هزار و ۸۲۰ نفر بوده است که آرا صحیح ماخوذه ۱۰۴ هزار و ۳۰۳ رأی بوده است.
وی با بیان اینکه در مرحله ثبت‌نام کاندیداها، در مجموع ۱۸ داوطلب در این حوزه ثبت‌نام کرده بودند، افزود: از این تعداد یک نفر در وزارت کشور و ۱۷ نفر در مرکز حوزه انتخابی، ثبت‌نام کردند که پس از طی مراحل بررسی صلاحیت‌ها، ۵۰ درصد داوطلبان تایید صلاحیت شدند.
به گفته فرماندار قروه، محمدرضا میمنت‌آبادی با ۳۳ هزار و ۴۸۰ رأی، مجید ملکی با ۱۲ هزار و ۷۹۷ رأی، ناصر شکری با ۱۱ هزار و ۵۰۲ رأی، علی خداویسی با ۳ هزار و ۱۳۵ رأی و محمد قادری‌بایه با ۸۲۳ رای دیگر داوطلبان این حوزه انتخابی بودند.
سپهر با اشاره به اینکه مشارکت مردم حوزه انتخابی قروه و دهگلان در مجموع ۶۷ درصد بوده است، افزود: ۱۷۱ شعبه اخذ رأی برای جمع‌آوری آرا مردم این حوزه تخصیص یافته بود. که از این تعداد ۱۰۴ شعبه به قروه و ۶۷ شعبه به دهگلان اختصاص داشت.
وی با تقدیر از حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی گفت: رأی‌گیری تا پایان مهلت اعلام شده در تمامی شعب این حوزه ادامه داشت.۹۴/۱۲/۰۸ :: ۰۸:۳۱لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 14011

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =