خانه / سیاسی / نجم الدین کریم: وضعیت جسمانی طالبانی مطلوب است

نجم الدین کریم: وضعیت جسمانی طالبانی مطلوب است

پزشک ویژه جلال طالبانی، دبیرکل اتحادیه میهنی اعلام کرد: جلال طالبانی هفته گذشته در خیابانهای برلین به گشت زنی پرداخته است.

پزشک ویژه جلال طالبانی، دبیرکل اتحادیه میهنی اعلام کرد: جلال طالبانی هفته گذشته در خیابانهای برلین به گشت زنی پرداخته است.
به نقل از رادیو نوا، نجم الدین کریم، عضو دفتر سیاسی اتحادیه میهنی گفت: وضعیت جسمانی طالبانی روزبروز شاهد بهبود بیشتری است و هفته گذشته در شهر برلین با ماشین به گشت زنی پرداخته است.
امروز پنج شنبه نجم الدین کریم، دکتر ویژه طالبانی و تنها کسی که اجازه دارد در مورد وضعیت جسمانی طالبانی اظهانظر کند در گفتگو با آژانس خبری آناتولی ترکیه همه اخبارهای حاکی از مرگ طالبانی را تکذیب کرد و بدور از واقعیت دانست.
از سوی دیگر برخی از رسانه های عربی و فارسی منتشر کردند که جلال طالبانی فوت کرده است و جسد وی به طور پنهانی به اقلیم کردستان عراق منتقل شده است.
سایت چشم انداز شرق الأوسط عربی و تعدادی از رسانه های فارسی مانند مهر، مشرق و فردا این گونه ادعا کرده اند که بر اساس اطلاعات رسیده جسد جلال طالبانی به صورت مخفیانه به اقلیم کردستان منتقل و قرار است تا بعد از انتخابات آتی مجلس این مسئله به صورت پنهانی باقی بماند.

شناسه خبر : 19545

این خبر رو هم ببینید

شورای امنیت اقلیم کردستان اعترافات یک گروه وابسته به داعش را پخش کرد/ دستگیرشدگان قصد حمله تروریستی در اربیل را داشتند

شورای امنیت اقلیم کردستان اعترافات تلویزیونی یک گروه وابسته به داعش را که قصد داشتند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =