خانه / اجتماعی / نصب دستگاه کنترل از راه دور بر روي۲ فيدر شهر سنندج  

نصب دستگاه کنترل از راه دور بر روي۲ فيدر شهر سنندج  

        معاون بهره برداري وديسپاچينگ شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان از نصب دستگاه کنترل از راه دور بر روي ۲ فيدر شهرستان سنندج خبر داد.
 

به گزارش روابط عمومي شرکت توزيع نيروي برق استان کردستان جمشيد رابطي مقدم گفت: عمليات طراحي و ساخت ۷ دستگاه سيستم کنترل از راه دور جهت نصب برروي رکلوزرها انجام شده که تاکنون ۲ دستگاه آن بر روي فيدرهاي حسن آباد و قشلاق در سنندج نصب شده است.
وي افزود:‌ با توجه به نياز شهرستان سروآباد به رکلوزر با قابليت کنترل از راده دور يکي از سيستمهاي ياد شده جهت رکلوزر منصوبه در شهرستان سروآباد استفاده شد.
رابطي مقدم در توضيع عملکرد اين سيستم تصريح کرد: سيستم طراحي شده از طريق تماس تلفني فرمان قطع و وصل را اجرا مي کند و از نمونه ارسال پيامک کارايي مطمئن تري دارد و هزينه ساخت هر دستگاه از اين سيستم ۲ ميليون ريال مي باشد.
وي از کاهش انرژي توزيع نشده، سرعت در انجام مانور، کاهش زمان خاموشي، کاهش مصرف سوخت و آزاد شدن نيروهاي عملياتي در هنگام کار و موراد بحراني و ايمني بيشتر به عنوان مزاياي اين سيستم ياد کرد و افزود: طراحي و مودم تماسي و مدار واسط توسط مهندس ماجد آزمون از مهندسان شاغل در شرکت از آبانماه سال گذشته آغاز شده و با موفقيت توسط وي تست ونصب شده است.
وي در پايان اين سيستم را يکي از دستاوردهاي شرکت توزيع در راستاي به کارگيري تجهيزات جانبي و استفاده از سيستم هاي جديد دانست واعلام کرد در حال حاضر عمليات ساخت و نصب آن روي کليه رکلوزرهاي استان در دست اقدام مي باشد که تا پايان سال ۹۳ به اتمام خواهد رسيد.
 
 

شناسه خبر : 9137

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 10 =