خانه / سیاسی /  نظامیان ارتش روسیه در حال خروج از کانتون عفرین هستند

 نظامیان ارتش روسیه در حال خروج از کانتون عفرین هستند

سرویس سوریه- درپی احتمال حمله نظامی ترکیه به نیروهای کرد کانتون عفرین، نظامیان ارتش روسیه عفرین را ترک کرده و در شهر حلب مستقر شده اند.

به گزارش کردپرس به نقل از کردستان۲۴، بر اساس اطلاعات به دست آمده از منابع محلی، نیروهای نظامی ارتش روسیه در حال خروج از پایگاه نظامی روسیه در منطقه کَفَر کانی کانتون عفرین هستند.
بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از منطقه، بخش بزرگی از نیروهای ارتش روسیه از این پایگاه نظامی خارج شده و به حلب منتقل شده اند. در حال حاضر در این پایگاه نظامی بخش بسیار کوچکی از یک گروه نظامی وابسته به ارتش روسیه باقی مانده اند.
خروج نظامی ارتش روسیه از کانتون عفرین در شرایطی صورت می گیرد که مقامات ترکیه از آغاز عملیات ارتش ترکیه و ارتش آزاد سوریه در کانتون عفرین و شمال حلب خبر می دهند و حتی در ۲ هفته اخیر تحرکات گسترده ای در مرزهای کیلیس – عفرین از سوی ارتش ترکیه صورت گرفته است.
از طرف دیگر، بعد از عید فطر، حملات ارتش آزاد سوریه از اعزاز به روستاهای کانتون عفرین آغاز شده و به برخی مواضع ی.پ.گ در کانتون عفرین حملاتی صورت گرفته است.کد مطلب: ۱۳۲۳۵۸  |  تاريخ: ۱۳۹۶/۴/۹  |  ساعت: ۱۸ : ۱۱

شناسه خبر : 11587

این خبر رو هم ببینید

ناگفته هایی از طالبان/ به قلم دکتر مهدی فرمانیان

یک تار موی اسلامگرایان را با کل هیکل سکولارها معاوضه نمی کنیم؛ اما از خشونت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شانزده =