خانه / فرهنگی / نمایشگاه “یاد یاران” در سنندج افتتاح شد

نمایشگاه “یاد یاران” در سنندج افتتاح شد

نمایشگاهی با عنوان “یاد یاران” در حاشیه برگزاری اجلاسیه نهایی نخستین کنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد در مسجد قبا بهاران سنندج افتتاح شد.

مسئول نمایشگاه “یاد یاران” صبح امروز در حاشیه افتتاحیه این نمایشگاه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: این نمایشگاه متشکل از ۸ غرفه است که در قالب‌های مختلف رشادت‌های پیشمرگان مسلمان کرد و حماسه‌های مردم روستاهای استان کردستان را به نمایش می‌گذارد.
علی‌عباس داودنیا تصریح کرد: غرفه سینمای یاد یاران، غرفه فعالیت‌های حاشیه‌ای برای برگزاری کنگره توسط نیروی انسانی بسیج، غرفه بسیج رسانه، غرفه جمعیت فرزندان ایثارگر و شاهد استان، غرفه سازمان بسیج هنرمندان با هدف انعکاس فعالیت عکاسان در زمینه‌های دوران دفاع مقدس و پیشمرگان مسلمان کرد، غرفه معاونت فرهنگی و اجتماعی سپاه بیت‌المقدس، غرفه حماسه دولاب و غرفه حماسه پایگلان در این نمایشگاه چینش شده است.

وی یادآوری کرد: عکس بیشتر عملیات‌ها و فعالیت‌های پیشمرگان مسلمان کرد در غرفه معاون فرهنگی و اجتماعی با هدف آشنایی بیشتر مردم با اعضا و فعالیت‌های این سازمان به نمایش درآمده است.

به گزارش فارس؛ اجلاسیه نخستین گنگره شهدای پیشمرگان مسلمان کرد به همت سپاه بیت‌المقدس و مشارکت تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان امروز با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی و سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و حدود ۵ هزار نفر از مسئولان سراسر کشور، خانواده‌های شاهد و پیشمرگان مسلمان کرد در مسجد قبا سنندج در حال برگزاری است.

شناسه خبر : 4461

این خبر رو هم ببینید

مصاحبه خواندنی رهبر انقلاب درباره شخصیت دکتر شریعتی

۲۹ خرداد ماه مصادف است با سالگرد درگذشت دکتر علی شریعتی از متفکران نام آشنای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 6 =