خانه / اجتماعی / نماینده مجلس در گفتگو با شارنیوز  آخرین اخبار از وضعیت سد چراغ ویس و کنارگذر  

نماینده مجلس در گفتگو با شارنیوز  آخرین اخبار از وضعیت سد چراغ ویس و کنارگذر  

محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی خبر از فعالیت مجدد در پروژه کنار گذر سقز داد.
 

 
وی به خبرنگار شارنیوز گفت: پیمانکاران مجددا فعالیت خود را آغاز کرده اند و در حال تکمیل شمع پل های مسیر هستند که به زودی به اتمام می رسد.
وی افزود: در مذاکرات با مسئولان توافق کرده ایم که بعد از اتمام پل ها، یکی از لاین های این مسیر برای عبور خودروها آماده شود که بر اساس وعده های داده شده تا پایان امسال تردد بر روی یکی از خطوط امکان پذیز خواهد بود.
نماینده مردم سقز و بانه همچنین به پروژه مهم سد چراغ ویس اشاره کرد و گفت: براساس آخرین پیگیری ها، ساختمان سد به پایان رسیده است و در حال فراهم کردن مقدمات آب گیری هستیم.
 وی ادامه داد: در سفر وزیر راه به استان مقرر شد تیم کارشناسی جدید به منطقه اعزام شده و زمین های روستاهای میرده و بله جه ر را مجددا ارزیابی کنند تا ساکنان این مناطق متضرر نشوند. وی تصریح کرد: در صورت تعیین تکلیف این زمین ها، سد چراغ ویس برای آب گیری آماده است.
وی در پاسخ به این پرسش که مشکلات دولت در تخصیص بودجه کافی به پروژه ها تا چه میزان تکمیل پروژه های مهم سقز را تحت تاثیر قرار داده است گفت: بدون شک بی تاثیر نبوده است اما با توجه به تحرکات صورت گرفته در سیاست خارجی و رفع قدم به قدم تحریم ها، نسبت به آینده امیدوارم.

شناسه خبر : 9365

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =